Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

'Ciğerlerimde cam var gibi' diyerek feryat eden koronalı hastadan iyi haber!

İngiltere'de 39 yaşındaki bir kadının koronavirüse yakalandıktan sonra hastane yatağında çektiği video, nefes almakta nasıl zorlandığını gözler önüne sermişti. Genç kadın "Ciğerlerimde cam varmış gibi" feryadı ise yürek burkmuştu. Virüsün yüzü haline gelen iki çocuk annesi kadın nihayet iyileşti.

24 Mart 2020 Salı
1

Dünyanın kan aldığı, Antartika dışında tüm ülkelerde hızla yayılan koronavirüs salgını İngiltere'de de durumu ciddileştiriyor. Önlemlere rağmen uyarıların dikkate alınmadığı ülkede virüse yakalanan kişi sayısı da hızla artıyor.

2

Geçtiğimiz günlerde 39 yaşındaki bir kadının koronavirüse yakalandıktan sonra hastane yatağında çektiği video, nefes almakta nasıl zorlandığını gözler önüne sermişti.

3

39 yaşındaki Tara Jane Langston, İngiltere'nin başkenti Londra'da garsonluk yapan bir spor tutkunuydu.

4

Kendini hasta hissetmeye başladığında acil servise kaldırılan Tara'ta koronavirüs teşhisi kondu. Genç kadın hastalığın etkilerini çarpıcı bir video ile gözler önüne serdi.

5

İki çocuğu ve eşiyle Polonya gezisinden döndükten sonra göğüs enfeksiyonu teşhisi konulan Tara Jane Langston'a antibiyotik tedavisi verildi. Ancak Tara Langston bir türlü iyileşmiyordu. Geçtiğimiz cazar günü ambulansla Londra'daki Hillingdon Hastanesi'ne götürülen kadının corona virüsü testi pozitif çıkınca hemen yoğun bakıma alınmıştı.

6

Günler sonra titreme krizleri geçirdiğini belirten kadın, durumu daha da kötüleşince yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı. Genç kadının video boyunca nefes almakta zorlandığı ve durmadan öksürdüğü görülüyordu. Genç kadının "Ciğerlerimde cam var gibi" feryadı ise görenlerin yüreğini sızlattı.

7

39 yaşındaki Tara Jane Langston, aldığı her nefesin bir savaş olduğunu ifade ediyor ve "Önlem alın sakın şansa bırakmayın" demişti. 39 yaşındaki Tara'nın sağlık durumu iyiye gidiyor. Nefes almakta zorlandığı video ile dünyanın dört bir yanında tanınan ve virüsle mücadelenin yüzü haline gelen genç kadın, kızlarına kavuştu.

8

Daily Mail gazetesinin haberine göre Tara, dün hastaneden taburcu oldu. "Kızlarımı ve eşimi görebildiğim için çok mutluyum" diye konuşan Tara, kendini videoyu çektiği döneme göre çok daha iyi hissettiğini ancak hala iyileşme sürecide olduğunu söyledi.

9

"Nefes alabilmek çok güzel" ifadelerini kullanan kadın, hastaneden çıkmadan önce çektiği videoda ise, "Meadow, Annabelle... Bekleyin anneniz geliyor" dedi.

10

11

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (15)
RAMAZAN:Geçmiş olsun önce vartanımız olmak üzere Allah tüm insanlara yardım etsin
HEHEH:Ciğerlerimde cam var nedir ya kocan kadın saçma slk benzetmeler yapıyor, keşke bu iyi haber gelmeseydi
KİMSE:Nefes alamamanın nasıl birşey olduğunu bilsen böyle saçma Bi yorum yapmazdın. Allah ıslah etsin sizi ve sizin gibileri
1 5
ADIMI MI YAZAYIM:Mal mısın diye sorsam çok saçma olur çünkü tam bir malsın
3 71
ROBIN HOOD:Sahsen ole cok cekici guzel bayanlarin hasta oldugunu duyunca cok uzuluyorum...Cok sevindim iyi olduguna,,, hayatta basarilar mutluluklar dilerken hep ole guzel ve cekici kalin ANGELINA JOLIE dudakli bayan,,
BOZMURT:İstersen, Sende Angelina Jolie gibi Dudaklarını yapdira Bilirsin Joni, sıkıntı yok, yakışır Avrupai istekli Joni
1 18
GURBETCİ:Yaradan cocuklarina bagislamis seni.
MARMARAM:Hayat Mucizelerle Doludur,geçmişler olsun...
BUNAK:KAFAYI YİYCEM MAÇLAR NE ZMANA BAŞLAR LOO
....:SEN SAHİDEN BUNAKSIN
4 28
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
Yeni Medya Elektronik A.Ş