Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Çinli yemek şirketinden iğrenç protesto! Vatandaşları köpek eti yemeye çağırdı

Çin'de "Fankuai Köpek Eti" adlı şirket, evcil hayvan eti tüketmesini yasaklayan yasayı protesto ederek insanları eski alışkanlıklarına dönmeye çağırdı.

12 Mart 2020 Perşembe
1

Koronavirüs nedeniyle yetkililer, evcil hayvan yeme yasağını uygulamaya koymaya çalışırken Çinli bir yemek firması, insanlara yetkililerin sırf batıyı memnun etmek için bu yasağı ortaya attıklarını, evcil hayvan yiyerek tüm dünyaya kültürlerine ne kadar bağlı olduklarını gösterme çağrısında bulundu.

2

Vatandaşları köpek eti yemeye davet etti!

Çin'in doğu bölgesinde bulunan "Fankuai Köpek Eti" adlı şirket, web sitesinde yayınladığı açıklamada insanların koronavirüs salgını sonrasında evcil hayvan eti tüketmesini yasaklayan yasayı protesto etti. Koronavirüs tüm dünyada hızlaca yayılırken "kültürel güvenlerini" göstermek adına vatandaşları köpek eti yemeye çağıran bir reklam paylaştı.

3

Fankuai, Şenzen kentindeki milletvekillerinin Batı'daki virüs paniğini yatıştırmak için bu önergeyi hazırlağını iddia etti.

4

Ürettiği yemekleri duymak bile mide bulandırıyor!

Fankuai, elde kıyılmış köpek eti, baharatlı köpek eti ve kaplumbağa suyunda kızarmış köpek eti gibi duyması bile tüyler ürperten çeşitli yemekler üretiyor.

5

Jiangsu eyaletinin Pei ilçesinde bulunan şirket, ismini köpek kasaplığı yaparak hayatını kazandığı iddia edilen eski bir Çinli generalin adından alıyor.

6

Çinli halk tarafından öfkeyle karşılandı!

Reklam, Çinli hayvan hakları aktivistleri arasında öfkeye yol açtıktan sonra kaldırıldı.

7

'Kedi-köpek eti yemek asla bir adet olmadı'

Şanghaylı bir akademisyen olan Guo Changgang, hükümet şeflerini yasalar çıkarmaya ve insanları evcil hayvan yemekten etkili bir şekilde yasaklamaya çağırdı. Guo Changgang şunları söyledi: "Köpek eti ve kedi eti tüketimi hiçbir zaman 'halk tarafından yaygın olarak kabul edilen' bir toplumsal adet değildi."

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (5)
YAVUZ DEMİR:Cinlilerin mide bulandirici yeme aliskanligini bizler neden diger milletler. Cekiyor.nasil bir mide bu nasil bir bozuk duzen.
HASAN:Adi mahkukatlar acilen bu çin yok edilmeli şeref yoksunları nefret ediyorum sizden
ALİS:Ne yersen o sun
T.C:Aslan yersem ne olurum acaba
0 0
BURAK:Yecuc mecuc kavmi....
Yeni Medya Elektronik A.Ş