Cinsel Hayatınızı Renklendirmenin Sırları

19 Haziran 2013 Çarşamba
1

Özel gecelerinizin sona erdiği bir dönemde misiniz? Ya da siz isteklisiniz ama partnerinizin isteği mi yok? İşte tüm bunlara çözüm önerilerimiz var!

2

Sıcak bir duş gibisi yok: Sıcak su sizi gevşetecek ve dokunulmaya açık bir hale getirecektir. Sıcak suyun mucizesine inanamayacaksınız. Duşu partnerinizle beraber yapmanız daha iyi olacaktır.

3

Erotik film: Partnerinizle beraber erotik film izleyin. Bu sizi uyaracak ve istediğinizi arttıracaktır.

4

Fazla kilolarınızdan kurtulun: Fazla kilolarınızdan kurtulmak seks isteğinizi arttıracaktır. Kilo vermeniz testosteron seviyenizi arttıracak ve böylece cinsel isteğinizde fazlalaşacaktır. Yulaf ve çinko içerikli besinler de testosteron seviyesini yükselten besinlerdir.

5

Afrodizyak: Doğal afrodizyak içeren besinler tüketin. Artık her şey daha kolay olacak emin olabilirsiniz. Çikolata tüketerek serotorin üretimini sağlar ve mutlu olursunuz. Mutlulukta sizi sekse yöneltecektir. Çikolata hem cinsel uyarıcı hem de keyif vericidir.

6

Plansız ve programsız olun: Spontane seks yaşamak aslında çok kolay. Bir bakış, nefes alış veya dokunuş sizi tahrik edecektir.

7

Şarap: İçeceğiniz bir kadeh şarap üzerinizdeki stresi atacak ve rahat bir seks sağlayacaktır. Alkol kullanmıyorsanız papatya çayı içebilirsiniz.

8

Odaklanın: Seksi bir eylem olarak görmeyin. Huzur bulacağınız ve zevk alacağınız bir şey olduğuna beyninizi odaklayın.

9

Terapiyi düşünün: Sizin durumunuz belki bir terapist gerektirebilir. Onun sihirli sözcükleri size iyi gelebilir. Terapiste ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yardım alın.

Yeni Medya Elektronik A.Ş