'Çıplaklıkla Aram İyi' Demişti, Yeni Tarzıyla Tanınmaz Halde!

Bir dönem çıplaklıkla arasının iyi olduğunu söyleyerek, magazin gündemine bomba gibi düşen Victoria's Secret meleği Sara Sampaio, saçlarını sarıya boyayarak bambaşka birine dönüştü!

11 Mart 2019 Pazartesi
1

27 yaşındaki Victoria'a Secret meleği Sara Sampaio, yeni imajıyla hayranlarını şaşkına çevirdi.

2

Güzel model platin sarısı saçları ve kıpkırmızı rujuyla bambaşka birine dönüştü. Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafını 'Bana Fara deyin' notuyla paylaşan güzel model, yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

3

Portekizli model Sara Sampaio, kadınlığa ve bulunduğu sektöre dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

4

Sampaio, kadınların söz hakkı olmadığını söyleyerek, "Modellik, kadın egemenliğinin olduğu sayılı sektörlerden biri ancak modellere hala saygı duyulmuyor. Modellerin sadece güzel olması bekleniyor. Eğer ağzınızı açarsanız zor ve sorunlu kişiler olarak adlandırılıyorsunuz. Şikayet edecek olursanız da dışarı çıkarılırsınız çünkü bu işi sizin yerinize yapacak bir sürü insan var!'' yorumunu yapmıştı.

5

Çıplaklıkla arasının iyi olduğu itirafında bulunan güzel model, ''Herkes eşitlik istiyor fakat bir kadın seksi hissetmek istediğinde 'Hayır, bunu yapamazsın' deniyor. Bu iki yüzlülük değil midir?'' çıkışıyla çok konuşulmuştu.

6

7

8

9

10

Yorumlar (12)
BALKANCI: Bizim kezbanlar sadece bakmak ve kıskanmak düşer
CANAN: ne kadar güzel yaratılmış ama o da toprak olacak bari cehennemliklerden olmasa
MEYAMİ: Benzine yine zam geldi
Yeni Medya Elektronik A.Ş