Dağdaki ABD Başkanı Donald Trump siluetini gören Mersinliler telefona sarılıyor

Mersin'in Silifke ilçesinde bir kayanın ABD Başkanı Donald Trump siluetini andırması nedeniyle yöre halkının ilgisini çekiyor. Silüeti gören Mersinliler kayanın önünde hatıra fotoğrafı çektiriyor.

23 Haziran 2020 Salı
1

İlçeye bağlı Bükdeğirmeni Mahallesinde bulunan bir kaya, ABD Başkanı Donald Trump siluetini andırması nedeniyle bir çok kişiye fotoğraflık anlar yaşatıyor.

2

Uzaktan bakıldığı zaman ABD Başkanı Donald Trump'ın siluetini andıran kaya parçasını görenler hayretler içerisinde kalıyor.Yöre halkı ABD Başkanı Donald Trump silueti önünde öz çekim yapmayı da ihmal etmiyor.

3

Bükdeğirmeni Mahalle Muhtarı Mustafa Kaya siluetin Trump'a benzediğini belirterek, "Bu siluet yıllardır vardı. Halkımız bunu sürekli görüyordu.

4

Ancak Trump, başkan olduktan sonra herkes bu figürü Başkan Trump'a benzetti. Bizlerde benzetiyoruz" dedi. Mustafa Yasin Bulut ise, "Bu silueti yıllardır görüyorduk biliyorduk. "

5

Trump, ABD başkanı seçildikten sonra kendisine benzediğini gördük. Sosyal medyada paylaşınca burası çok ünlendi. Merak edenler fotoğraf çektirmek isteyenler buraya geliyor" dedi.

6

7

8

Yorumlar (11)
ALİ KAYA: ne alaka neresi benziyor
ANLAYANA: Bu bir işaret Allah adamı böyle taş eder
KORKMAZ ÇAKAR: hayret bir durum malum şahsa benzetilmemiş ilk kez başkasına benzetmişler.
Yeni Medya Elektronik A.Ş