Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Daniele Rugani'nin koronavirüse yakalanan sevgilisi hamile olduğunu duyurdu

Juventus forması giyen Daniele Rugani, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse yakalanan ilk Serie A futbolcusu olmuştu. Rugani'ye bir kötü haber de sevgilisi Michela Persico'dan geldi. İtalyan Chi dergisine konuşan Persico, kendisinin de Rugani ile birlikte koronavirüse yakalandığını söylerken, 4 aylık hamile olduğunu itiraf etti ve hayranlarını korkuttu.

18 Mart 2020 Çarşamba
1

İtalya Serie A'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edilen futbolcu olarak kayıtlara geçen Juventuslu Daniele Rugani'nin sevgilisi de hastalığa yakalandı. Michela Persico yaptığı açıklamada aynı zamanda hamile olduğunu duyurdu.

2

Hastalığa yakalanmadan kısa bir süre önce hamile olduğunu duyurmaya hazırlandıklarını ancak koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından bundan vazgeçtiklerini söyleyen Michela Mersico, sonsuz bir korkuya sahip olduğunu ifade etti.

3

"Hala bu konu hakkında konuşmakta zorlanıyorum" diyen Persico, "Şu an neler olacağını anlamam gerekiyor."

4

"Umarım virüs hamileliğimi etkilemez. Doktorlar, bunun bir sorun olmayacağını emin bir şekilde söylediler ancak kendinizi benim yerime koyun. Sonsuz bir korkum var" ifadelerini kullandı.

5

Kendisinin koronavirüse dair hiçbir semptoma sahip olmadığını söyleyen Persico, "Daniele'nin de ilk başlarda herhangi bir semptomu yoktu fakat sonrasında iki kez ateşlendi ve kontrol edilmeye başlandı. Şu an gayet pozitif ve iyi."

6

"Benim şu an hiçbir semptomum yok. Yalnız kalıyorum ve kimseyi göremiyorum ancak bunun üstesinden geleceğim" şeklinde konuştu. 29 yaşındaki Persico, spikerlik, sunuculuk ve spor gazeteciliği yapıyor.

7

Sosyal medyayı da aktif kullanan Persico'nun Instagram'da 600 binden fazla takipçisi bulunuyor.

8

Karantinadaki yıldız futbolcu Daniele Rugani ise izole olduğu odada kulübün televizyonuna açıklamalarda bulunara şunları söyledi: "Şu anda iyiyim. Herkese iyi olduğuma dair güvence verebilirim. Koronavirüse yakalanan ilk Serie A oyuncusu oldum ama iyiyim. Umarım bu sorun hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı olur"

9

10

11

Paylaş
Yorumlar (10)
13:Ben melisi tanıyorum
DONDURMA USTASI:Yazık ya.Çok güzel sevimli ve doğal bir bayan..Yalnızsa bu süreçte kendisine destek olur ve moral veririm.
IHTIYAR:GEÇMİŞ OLSUN AŞKIM
YAVUZ50:Bu virüs güzelleri daha çok tercih ediyormuş. DİKKAT.
MELİS:ben daha güzelim be
ALPAGUT:kesinlikle daha güzelsin
0 1
MAVÎ GECE:Melis’cim bende Fransadayım.Yakın sayılırızda burada acil durum olmadıkça dışarı çıkmak yasak.
0 2
ADSIZ:bencede melis daha güzel
1 1
MELİS:BKK vırus var cnm hollanda da cıkamıyoruz biryere :D
4 5
BKK:He o güzellikle burda yorum yapıyorsun değil mi
1 4
Yeni Medya Elektronik A.Ş