Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Dede ve torunun karantinadaki görüşmesi yüreklere dokundu! İşte koronavirüse rağmen güzel kalplerin varlığını gösteren 20 kare

Koronavirüsün zorlu sürecine rağmen, iyilik dolu kalpleri ve cesaretleriyle öne çıkan insanlar var. İşte salgının ortasından yüreklere dokunan 20 etkileyici kare...

18 Mart 2020 Çarşamba
1

Torunu, koronavirüs karantinasındaki dedesine nişanlandığı haberini veriyor, sonra pencereye yanaşıp ellerini birleştiriyorlar..

2

Çin'de Korona ile savaşan aynı tıbbi ekip İtalya'yı kurtarmak için yola çıkıyor..

3

Yaşlı babası ile pencere ardından telefonla konuşan oğlu. Çünkü sevgi bir yolunu bulur...

4

Markette birbirlerini dövüp, bıçaklayan vatandaşlara ders verircesine, yaşlıları ücretsiz sabun ve dezenfektan veren bir market..

5

Bir alkol fabrikası, el dezenfektanı üretmek için ekipmanlarını kullanıyor ve ücretsiz veriyor..

6

Çinli Doktorlar Vuhan'daki son geçici hastanenin kapanışını kutluyor. Hastalar 15000'den 15'e düştü. İşte mutlak kahramanlar..

7

Gerçek Kahramanlar daha fazla takdiri hak ediyor..

8

Gerçek kahramanlar yolculuğa devam ediyor. Çin'de koronavirüsle savaştıktan sonra aynı tıbbi ekip İran'da savaşmak için yola çıkıyor.

9

Bayan Chen, Vuhan salgını sırasında terk edilen 65 evcil hayvanı küçük evinde saklar. Yetkililer evde sadece 1 evcil hayvan kabul edin diyor ama Chen'in gönlü buna razı olmuyor.

10

Komşularımdan biri evimizin kapısına bir torba tuvalet kağıdı bıraktı. Son zamanlarda bekar bir anne olarak mücadele ettiğim o kadar çok şey var ki bu cömert davranış gözlerimi doldurdu.

11

Koronavirüs salgını sonrası İspanya'da bir fitness eğitmeni grup egzersizi yapıyor.

12

Edinburgh'daki küçük bir market, yine bir tuvalet kağıdı için birbirlerini öldürmeyi göze alan insafsızlara ders verircesine vatandaşlara ücretsiz temel paketler sunuyor.

13

İhtiyacı olan herkese ücretsiz tuvalet kağıdı veren bir aile; Bu insanlara benzemek zor olmamalı..

14

Küçük özgür kütüphanede ihtiyacı olanlar için kitap değil de gıda stoklanmaya başladı.

15

Çin'in en zengin adamından Avrupa'ya 1,8 milyon maske bağışı...

16

İran'da bir hemşire. Koronavirüs salgınına karşı mücadelenin gerçek kahramanlarından biri..

17

Bu kaotik dönemde insanların mücadelesine yardım etmek için kasabada bir ücretsiz gıda dağıtım masası oluşturuldu.

18

Hollywood‘un ünlü çiftlerinden Blake Lively ve Ryan Reynolds, kar amacı gütmeyen ve ihtiyacı olanlara güvenli gıda yardımı sağlayan iki kuruluşa toplam 1 milyon dolarlık bağış yaptı.

19

Halka açık yerlerde rastgele el dezenfektanı istasyonu yerleştirildi.

20

İzlanda'daki bir market, yaşlı vatandaşların alışverişlerini rahatça yapabilmeleri için mağazasını günde iki saat sadece onlar için açıyor.

Paylaş
Yorumlar (13)
BAŞAK AYÇİN:Fiyatları astronomik yapanlar eczaneler değil ecza depoları. Eczacılar, kendi küçük depolarındaki ürün daha başlangıçta hızla tükenince ecza depolarına sipariş verdiler fakat aynı ürünleri ecza depolarından 2 hatta 4 katı fiyatına almak zorunda kaldılar. Bu durumda vatandaşa ilk fiyattan nasıl satbilirler Ecza depoları sıkıca denetlenmeli.
ERGÜN K.:İNSAN OLMAK ZOR. BEN BURDAN İŞVERENLERE SESLENİYORUM LÜTFEN ELEMANLARINIZI İŞSİZ KALMASINA İZİN VERMEYİN. BİZ BERABER ATLATACAĞIZ BU SIKINTIYI.
REF:Türkiyeden birşey yok cünki biz birbirimizi kazıklamak icin uğraşıyoruz marketler zam yapıyor eczaneler iki katına cıkarıoyrr maskerleri dezenfektanları insanlar karaborsadan maske satıyor kolanyayı 3er 5 er alıyorlar gördük güzel yüzümüzü zor günler başlamadan hemde
EBUBEKİR ÇAVUŞ:Bizde durum ne? Bir de onu biraz özetleseniz... Temizlik malzemelerine yüzde kaç bin zam getirilmiş.... Falan filan....
HASAN:Müslümanlar Avrupalıların tırnağı olamaz
VAN 65:BİR MÜSLÜMANDA SENSİN O ZAMAN SEN BİR TIRNAK ET YADA BİRAK ŞU EMPERYELİST TETİKÇİLİĞİNİ
3 6
AD:Bize geç geldi yada iklim den dolayı daha hala bazılarının kafası almıyor .Corafi koşullar bu çürüsün yavaş ilerlemesini sağlıyor yoksa tedbirden değil.Şimdiye kadar Ne ciddi tedbirler alındı HİÇÇÇÇÇ ,uyan varmı YOOOOOOK .Hükümet şaka gibi ülkeye 100 milyar yardımdan bahsetmiş .Batı her ülkeye 800 milyar Euro’dan bahsederken. Bizde niye 100 milyar Yabancılara yardım etmekten paramı kalmadı Bu para ancak ölümlere katkı sağlar
4 2
HAVA:Avrupaya özendiğin şeye bak korona oldular tedbir bile zor aldılar. Yardimseverlikten bahsediyorsan türkiye dünyaya yardim gönderiyor mazlumun elinden tutan bi ülke! Bardağın boş kısmına bakan boş görür dolu gören dolu görür
3 8
KURT:Aşağılık kompleksi li
0 2
EMRE:Söz insanın terazisidir. Fazlası ziyan, azı vakardır. Az konuşan kınanmaz, üstelik itibarı çok olur. Şaka, alay ve boş konuşmak belaya yol açar.
0 12
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
Yeni Medya Elektronik A.Ş