Düğün Fotoğraflarını Nişanlısı Yerine Babasıyla Çektirdi, Sebebi Yürek Dağladı

Babası ileri derecede kanser hastası olan Becky, nişanlısı yerine babasıyla kameralar karşısına geçince, binlerce insana ilham kaynağı oldu.

10 Mayıs 2019 Cuma
1

Becky, nişanlısı Matt ile dünyaevine girmeye hazırlanan bir genç kız. Fakat, Becky'nin babası ileri derecede kanser hastası ve kızının düğününü göremeyebilir...

2

Becky, bu nedenle düğün fotoğraflarını nişanlısıyla değil, babasıyla çektirmek istedi ve işe bir düğün fotoğrafçısı bularak başladı.

3

Becky'nin düğün fotoğrafçısı Bonnie Turner'a attığı mesaj ise şöyle: "Babam prostat kanseri ile mücadele ediyordu ve şu anda daha fazla tedavi kaldıramayacak bir durumda. Matt'in sana gönderdiği depozitoyu kullanarak birkaç aile fotoğrafı çektirebileceğimizi umuyorum. Tabi ki bunlar çok zor ve karanlık zamanlar ama senin sevgi hakkında neler hissettiğini biliyorum; sevgiyi ne kadar güzel ve anlamlı bir şekilde yakalayabildiğini. Son dakika oldu ama babam günden güne güçsüzleşiyor, o yüzden bunu en kısa zamanda yapmamız gerekiyor. Ailemin evine gelirsen çok sevinirim. Çok ideal bir lokasyon değil ama senin her şeyi muhteşem gösterebileceğini biliyorum. Olmazsa da problem değil."

4

5

6

"Şu an kalbim çok ağır. Çok uzun süre savaştı. Fotoğraflar ve anılar şu an ondan bana kalan HER ŞEY." diyen Becky'nin, babasıyla verdiği mutlu pozları Instagram'da binlerce beğeni aldı ve birçok insana, 'Sevdiğinize geç olmadan sımsıkı sarılın' mesajı verdi.

Yorumlar (4)
UMUT: Bende babami kanserden kaybettim illet nalet hastalik geldimiz asla gitmez..sevdiklerinizin degerini bilin...
LEYLA58: Benim canım babam da o illetle uğraşıyor Bütün hastalara Mevlam şifa versin Izdıraplarını alsın ..
ALKIŞŞŞŞŞŞ: bayılıyorum bu sitenin galerilerine valla
Yeni Medya Elektronik A.Ş