Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

'Erkek arkadaşımla karantinaya girmek isterdim' diyen güzel tenisçi Eugenie Bouchard'a mesaj yağdı

Dünya koronavirüsle mücadele ederken Kanadalı tenisçi Eugenie Bouchard sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme oturdu. "Bir erkek arkadaşımla karantinaya girseydim daha eğlenceli olurdu" diyen genç tenisçiye binlerce mesaj yağdı. Bouchard, bu olanların ardından paylaşımını sildi.

23 Mart 2020 Pazartesi
1

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve yaptığı paylaşımlarla zaman zaman gündem olan Eugenie Bouchard, corona virüsü salgını sırasında yaptığı paylaşımla da dikkatleri çekiyor.

2

Binlerce can kaybının yaşandığı koronavirüs tedbirleri kapsamında 'evde kal' uyarılarına kulak veren 26 yaşındaki tenisçi, izole yaşam sırasında Twitter'dan paylaştığı bir mesaj ile yine gündem olmayı başardı.

3

Bouchard Twitter'dan "Şikayet ettiğimden değil ancak bir erkek arkadaşımla karantinaya girseydim daha eğlenceli olurdu gibi hissediyorum" şeklinde bir paylaşım yaptı.

4

Bu paylaşımın ardından binlerce mesaj aldığını söyleyen güzel tenisçi, dünya Twitter gündeminde 5. sıraya kadar yükseldi.

5

Sonrasında bir tweet daha atan 26 yaşındaki raket; "Menajerim benimle çıkmak için özgeçmiş gönderdiğinizi söyledi. Artık durmalısınız" dedi.

6

Kanadalı tenisçi bunların ardından attığı ilk tweeti sildi. Eugenie Bouchard, daha önce de Twitter'dan bir takipçisiyle girdiği iddiayı kaybetmiş ve takipçisiyle akşam yemeğine çıkmıştı.

7

2017 Super Bowl'da New England Patriots'un 21-0'dan gelip m34-28 ile kupayı kazandığı maçın devre arasında fark 20 iken Bouchard bir tweet atmış ve Patriots maçı kazanamaz demişti.

8

O dönem öğrenci olan takipçisi ise 'İddiaya var mısın' diye soprdu. Bouchard iddiaya girmeyi kabul etti ver kaybeden taraf oldu.

9

Ardından ikili akşam yemeğine çıktı. Arkadaşlıkları ilerleyen Bouchard ve John Goehrke'in bir süre sevgili oldukları da iddia edildi.

10

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (3)
IHTIYAR:ÇALSIN DÜDÜKLER BAŞLASIN MAÇLAR, COŞSUN GÖNÜLLER LAA
YAŞLI KURT:ŞU SIKINTILI GÜNLERİMİZE MORAL OLDUN KIZIM
OTTOMAN:Erkek arkadaşın olmayı ne isterdim.
Yeni Medya Elektronik A.Ş