Hintli eşcinsel çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

Aşk engel tanımıyor. Amerika'da yaşayan Hintli eşcinsel çift, Amit Shah ve Aditya Madiraju, New Jersey'de etkileyici bir düğünle dünyaevine girdi.

1 Ağustos 2019 Perşembe
1

Çekilen bu kareler tüm LGBT'li vatandaşlara umut vermiş, bu fotoğraflarla ilgili birçok mesaj aldım. Heyecanlıyım ve insanların bu fotoğrafları gördüğü için mutluyum.

2

Charmi, fotoğrafların kısa sürede viral haline gelmesi hakkında ise: "Biraz kötü bir hafızam var. Ama fotoğrafları gördüğümde her şeyi hatırlıyorum: kokular, sesler, duygular... Fotoğraflarda gerçek hisler var. Temsil etmek ve bunu doğru bir şekilde sunuyor olmak, benim için çok tatmin edici" dedi.

3

Yakışıklı damatlar evlilik yeminlerini Anito Dongre imzalı elbiseleri içinde etti.

4

Aşk sınır, engel tanımıyor. Hintli çift Amit Shah ve Aditya Madiraju'nun etkileyici düğünü profesyone fotoğrafçı Charmi tarafından ölümsüzleştirildi.

5

Fotoğraflar öyle başarılıydı ki sosyal medyada viral oldu. Fotoğrafçı Charmi Peña muhteşem düğün hakkında şunları söyledi: Hint toplumu için büyük bir şeyi belgelettiğimi biliyordum.

6

7

Vogue India'ya verdiği bir röportajda Amit Shah, aşağıdaki ifadeleri kullanmıştı: Geleneksel bir Hint düğünü olsun istiyoruz. Aditya'nın ailesi Hindistan'da yaşıyor ve bizim için gelecekler. Böyle destekleyici bir ailemiz olduğu için çok şanslıyız.

8

9

Düğünün sonrasında arkadaşlar ve aileler için ayrı bir kokteyl de düzenlendi. Çift, düğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.

10

11

12

Yorumlar (68)
SERCAN: bunlar ineğe tapıyorlar. araya inek koyun. threesome sapıklık olur
SOSYAL MEDYA: yalan haber. sallanmadım
ŞENOL: bolca goy goyyy
Yeni Medya Elektronik A.Ş