Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, ülkesini esir alan koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir evinden dışarı çıkmıyor. Evinde geçirdiği anları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşan Leotta'nın son paylaşımı da dikkat çekti.

29 Mart 2020 Pazar
1

Diletta Leotta, evinde temizlik yaparken çekilen fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Leotta'nın takipçileri, fotoğrafı yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

2

Başarılı spikerin fotoğrafını beğenenlerin arasında Roma efsanesi Francesco Totti'nin de olması dikkatlerden kaçmadı.

3

Leotta, geçtiğimiz günlerde İtalya'daki yaşanan koronavirüs kriziyle ilgili yaptığı açıklamada çok korktuğunu söylemiş ve halkın birlikte hareket etmesi gerektiğini ifade etmişti.

4

Leotta yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı; "Şu an yapabileceğimiz tek şey kendi sağlığımızı düşünmek. Sahadaki futbol oyuncuları gibi bizim de hayatta rollerimiz var ve bu virüse karşı takım halinde hareket etmeliyiz."

5

"Endişe içindeyiz ve sabahın ilk ışıklarına kadar siren sesi duyuyoruz. Bende koronavirüse dair bir belirti yok. Karantinada olduğum sürece spor ve yemek yaptım ve bol bol kitap okuyorum"

6

7

8

9

10

11

12

13

Yorumlar (15)
BABANİZ: sana temizlik kovasi alacam!caf caf caf
DEPAKİN: böyle salak tipler sadece fiziklerini kullanır ancak böyle tipler yüzünden kaliteli kadınlar gölgede kalıyor ruh önemli evde temizlik iç çamaşırı gibi pijamayla yapılmıyor makyajlada degil yüzünde bir ton boya kapatıcı özgüveni oldukça düşük
0000000000000000000000: çatlak dolu ya
Yeni Medya Elektronik A.Ş