'Fakirsin' diye kınadıkları genç aşçıdan fenomenleri kıskandıracak başarı! Takipçi sayısı milyonu aştı

3 malzemeyle yemek yapan ve çoğu zaman "Fakirsin" gibi olumsuz yorumlara maruz kalan Taha Duymaz'ın başarısı sosyal medyanın gündeminde. Takipçisi bir milyonu aşan genç fenomen ileride iyi bir aşçı olmayı hedefliyor.

30 Mayıs 2020 Cumartesi
1

3 malzemeyle yemek yapan Taha Duymaz'ın başarısı sosyal gündeminde. Takipçisi bir milyonu aşan genç fenomen ileride iyi bir aşçı olmayı hedefliyor.

2

Hatay'da, kırsal bir mahalledeki evlerinin mutfağında yaptığı yemekleri ve tarifini sosyal medyadan paylaşarak ilgi odağı haline gelen 17 yaşındaki Taha Duymaz, ileride iyi bir aşçı olmayı hedefliyor.

3

Yayladağı ilçesinde, Suriye sınırına yakın Güveççi Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan Duymaz, 5 metrekarelik mutfaklarında yaptığı yöresel lezzetleri ve farklı tarifleri sosyal medyadan paylaşmaya başladı.

4

Kısa sürede sosyal medyanın ilgi odağı haline gelen Duymaz, ünlü isimlerin de kendisine destek vermesiyle çok sayıda takipçi kazandı.

5

Duymaz, 12 kardeş olduklarını ve küçüklükten bu yana mutfak işlerine ilgi duyduğunu söyledi.

6

Elindeki az imkanla küçük mutfağında yemekler yapıp sosyal medyada paylaştığını anlatan Duymaz, şunları belirtti:

7

"Küçüklükten beri yemek yapmaya ilgim var. Anneme sürekli mutfak işlerinde yardım ederim. Çoğu zaman akrabalarım ve eve gelen misafirler, 'Erkek çocuğunun mutfakta ne işi var?' diyerek beni ayıpladılar ama yılmadım. Yemek yapmayı çok seviyorum. Kendimi en iyi şekilde geliştirerek çocukluk hayalim olan iyi bir aşçı olmak istiyorum."

8

Duymaz'ın babası Mehmet Duymaz da oğlunun her zaman arkasında olduğunu dile getirdi.

9

Baba Duymaz, ilk başlarda mutfakta çok malzeme kullandığı için oğluna kızdıklarını ancak vazgeçmeyeceğini anladıklarından beri ellerinden geldiğince ona destek olduklarını ifade etti.

10

Duymaz'ın yemek yaparken videolarını çeken kardeşi Melek Duymaz da sosyal medyada birçok ünlüye seslerini duyurduklarını ve güzel tepkiler aldıklarını belirterek, "İlk başlarda çok ilgi görmedik."

11

"Hatta çok kötü yorum yapanlar da oldu ama vazgeçmedik. Her şeye rağmen devam ettik ve şu anda bir milyondan fazla takipçimiz var." değerlendirmesinde bulundu."

12

13

14

15

Yorumlar (36)
CENGİZHAN: SANKİ MEMLEKETİN YÜZDE DOKSANI VARLIK REFAH İÇİNDE YAŞIYOR FAKİRSİN DİYE DALGA GEÇMİŞLERMİŞŞ EEE SONUÇ TAKİPÇİ SAYISI MİLYONU GEÇTİ FENOMEN OLDU. DEMOGOJİYİ ACITASYONU ÇOK SEVEN BİR MILETTİZ FIRSATA ÇEVİRMEYİ BİLENLERDE VAR .
DURU: SENİN YETENEĞİN NEDİR BAŞARILI OLAMADIĞIN İÇİN ANCA EGO TATMİN ETMEK..BOŞ KONUŞMA SENDE BİT TAHA KADAR OL..İŞE YARARSIN BARİ
0 1
BİBİ BENİ TUTSUN: ben çirkin insan yoktur allahın yaratıgı her kul güzeldir
Yeni Medya Elektronik A.Ş