Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu!

Game of Thrones'un kızıl güzeli Sophie Turner, ailesi ve erkek arkadaşıyla çıktığı Miami tatilinde çılgınlar gibi eğlendi.

26 Mart 2019 Salı
1

Game of Thrones dizisindeki 'Sansa Stark' karakteriyle tanınan 23 yaşındaki güzel yıldız Sophie Turner, ailesi ve erkek arkadaşıyla birlikte Miami sahillerinde görüntülendi.

2

Çekimleri tamamlanan Game of Thrones dizisinin yorgunluğunu atan Turner, nişanlısı Joe Jonas'ı öpücüklere boğarken, kameralara yakalandı.

3

Sophie Turner, geçtiğimiz günlerde görkemli bir düğünle evlenen Priyanka Chopra ve Nick Jonas çiftinin özel yatındaydı.

4

Nişanlısı Joe Jonas'ın ağabeyi olan Nick Jonas ve eşi Priyanka Chopra ile güzel dakikalar geçirdiği gözlenen Turner, kusursuz fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.

5

Ancak Turner'ın eltisi Priyanka Chopra'nın, evlendikten sonra aldığı fazla kilolar gözlerden kaçmadı.

6

Nişanlısı ile doyasıya vakit geçiren Turner, Sansa isimli bir kız çocuğunu canlandırdığı Game of Thrones dizisinde, henüz 15 yaşındayken zorla evlendirilip, zalim eşi tarafından tecavüze uğradığı sahneyle çok konuşulmuştu.

7

Amerika'da tepki çeken tecavüz sahnesinde, her ne kadar tecavüz tam olarak gösterilmese de, Samsa isimli kız çocuğunun çığlıkları ve hırpalanışı birçok politikacı ve feminist grupları ayağa kaldırdı.

8

Turner, söz konusu tecavüz sahnesi çekildiğinde babasının da sette olduğunu ve o sırada babasından çok utandığını söyledi.

9

Başarılı oyuncu, dünyaca ünlü dizideki cinsellik sahneleri için özel ders alıyor.

10

Güzel yıldızın Instagram'da 9 milyonu aşkın takipçisi mevcut.

11

12

Yorumlar (12)
VOLKANN: beyler sakin
ATİLA: Cirkinmis be dizide güzel görünüyordu şimdi.mide bulandırıcı :)
neyse ati kız sana yangınmış çirkin falan diyipte üzme kızı hadi bi ara sor naptın de akşam gezelimmi de hadi koç seni bekliyomuş her an seni düşünüyomuş :
6 0
Yeni Medya Elektronik A.Ş