Gelin ve damadın lüks düğün sevdası faciaya dönüştü! Davetlilerden 7'si koronavirüse yakalandı

Avustralya'da gelin ve damadın lüks düğün sevdası faciaya dönüştü. Koronavirüs salgınından dolayı seyahat uyarılarının hiçe sayıldığı düğüne katılan davetlilerden 7'si virüse yakalandı.

20 Nisan 2020 Pazartesi
1

Dünya, lüks bir düğünde göz göre göre gerçekleşen koronavirüs faciasını konuşuyor. Gelin ve damat, 120 misafiri salgın kurallarını hiçe sayarak düğüne davet etti.

2

Avustralyalı çiftin mart ayındaki düğünü, tatil cenneti Bali'deydi. Seyahat uyarılarına aldırmayan çift, düğüne katılmayı kabul eden 30 kadar konukla birlikte deniz aşırı uçtu.

3

Rüya düğünün ardından yeniden Avustralya'ya dönen misafirler, 14 gün karantinaya alındı.

4

Ancak karantina sürerken düğüne katılanlardan yedisinin koronavirüse yakalandığı belirlendi.

5

Buna rağmen gelinin Instagram hesabında paylaştığı teşekkür mesajına olumlu yorumlar yazan misafirler vardı. Onlardan biri, düğündeki her bir dakikanın 14 günlük karantinaya değdiğini yazdı.

6

Fotoğrafların sosyal medyada yayılması ise, görenlerin şok geçirmesine yol açtı. Gelin ve damat çok ağır eleştirilere hedef oldu.

7

Bir kullanıcı 'Saf cehalet', bir diğeri 'Bencil insanlar virüsü Avustralya'ya geri getirdi' yorumunu yaptı.

8

Avustralya'da şimdiye kadar 72 can kaybı kayıtlara geçti, son 24 saatte üç hasta öldü. Yaklaşık 420 bin testin yapıldığı ülkede koronavirüse yakalananların sayısı ise 6 bin 606.

Yorumlar (23)
GULCAN: Yaşlı insanlar neden dügün yapar anlamış değilim
ULUDAĞ: Adanalıyım diyen çok az bir kesmi tenzih ederek ayrı tutarak(zaten bence onlarda adanalı değil:)) gerisi tamamen israf. yazın çok sıcak oluyormuş acaba başlarına fazla güneş geçimlerinden midir kalıcı hasar oluşuyor bilemedim
ADANAYİ SEVEN: Yorumlara bakiyorum sacma sampa gidin adanayi adanada görün askerligimi adanada yaptim kebapcida kebab yiyor muhabbet ediyoruz bize kulak misafiri olmus siz askermisiniz dedi bizde Evet askeriz biraz muhabbet memleketlerimizi Sordu sonra gitti biz yedik isdik hesab istedik hesap odendi adana halki durus ve comert
Yeni Medya Elektronik A.Ş