Genç oyuncu Ester Exposito, 42 milyon izlenen dans videosuyla Ronaldo'nun sevgilisini tahtından edip zirveye yerleşti

Cesur paylaşımlarla aldığı beğeniler binleri geçen ve 'Instagram Kraliçesi' olarak yorumlanan Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriquez, unvanını Netflix'in Elite dizisinde rol alan 20 yaşındaki yıldızı Ester Exposito'ya kaptırdı. Güzelliği ile akılları baştan alan genç oyuncu 42 milyon izlenen dans videosundan sonra Instagram'da 20 milyon takipçiye ulaştı.

21 Nisan 2020 Salı
1

Son dönemde reytingleri artan Elite dizisinin, güzelliği ile dikkat çeken genç oyuncusu Ester Exposito, Instagram hesabından paylaştığı reggaeton dansı videosu ile Ronaldo'nun sevgilisinin tacını kaptı.

2

Evinin için çektiği dans videosu 42.8 milyon kez izlenen Ester Exposito, video sonrasında Instagram'daki takipçi sayısını 19.8 milyona çıkardı ve İspanya'da en fazla takipçisi olan Georgina'dan 2 milyon daha fazla kişiye ulaşarak zirveye yerleşti.

3

Portekiz'in Madeira şehrinde Cristiano Ronaldo ile birlikte karantinada olan Georgina Rodriquez'e bir kötü haber de Netflix'in bir başka İspanyol yıldızı Ursula Corbero'dan geldi.

4

Ünlü La Casa da Papel dizisinde Tokyo karakterini canlandıran Ursula, Instagram'da 18 milyon takipçiye ulaşarak, 17.7 milyon takipçisi olan Georgina Rodriquez'i geride bıraktı.

5

İşte Georgina Rodriguez'i geride bırakan ve son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olan İspanyol aktris Ester Exposito'nun bazı paylaşımları...

6

7

8

9

10

11

Yorumlar (13)
İSLAM TUANA: kız çok güzelmiş
OHA: 20milyon takipçi 42 milyon izlenmiş oha belkide ikiyüz üçyüz yıl sonra bu zamana bakan torunlarımız bu devirdeki sözde ünlülerin yüzde doksanı dangalakmış diyecek. yahu bi geçmişe bakın üçyüz beşyüz bin yıl önce vb. gerisinde kim ünlüydü. bu devir ne devirmiş arkadaş ne kadar boş iş varsa el üstünde
58: her resiminde değişik bir kadın, çözemedim güzelmi çirkinmi
Yeni Medya Elektronik A.Ş