Haftalardır Kayıptı! 23 Yaşındaki Genç Turistin Cesedi Çıplak Halde Bulundu

Guatemala seyahati sırasında kaybolan ve haftalardır haber alınamayan 23 yaşındaki İngiliz gezgin Catherine Shaw'ın cesedi çıplak halde bulundu.

13 Mart 2019 Çarşamba
1

23 yaşındaki İngiliz gezgin Catherine Shaw, geçtiğimiz hafta Guatemela seyahati sırasında ortadan kaybolmuştu.

2

Haftalardır haber alınamayan genç kız için, yurt dışında kaybolan yabancı uyruklu kişilerin izini süren Lucie Blackman Trust örgütü devreye girdi.

3

Örgüt, talihsiz genç kızın cesedine ulaşıldığı bilgisini verdi.

4

Dünya basınında genç kızın 90 metrelik bir uçurumdan düşerek can verdiği bilgisi yer alsa da Guetemala medyası, Shaw'ın tecavüze uğrayarak, öldürüldüğü ihtimalinin üzerinde duruyor.

5

Son olarak 4 Mart günü görülen ve 5 Mart günü kayıp olduğu bilgisi duyurulan genç kız, tanıkların ifadelerine göre San Pedro bölgesindeki Eco Hotel'den 5 Mart günü 01:37'de ayrıldı ve 03:19'da otele geri döndü.

6

Shaw, 05:23'te yanında bir köpekle tekrar otel odasından çıktı ve Atitlan Gölü'ne doğru yürüdü.

7

Kayıp ihbarından sonra yola düşen arama ekipleri, genç kızın yanındaki köpeği bölgedeki yanardağın orada buldu fakat Shaw'a dair bir iz yoktu.

8

Uzun arayışlar sonucu Katherine Shaw'ın darbukasına rastlandı.

9

Çok geçmeden bölgede bulunan bir dağın civarında, genç gezginin çıplak cesedi bulundu. Yapılan otopsi sonucu, Shaw'ın en az 4 gün önce öldüğü saptanırken, kafatasına aldığı bir darbe sonucu yaşamını yitirdiği açıklandı.

10

Geçtiğimiz Eylül ayından beri dünya seyahati yapan 23 yaşındaki Shaw'ın ölümü, ailesi ve arkadaşlarını yasa boğdu.

11

Katherine Shaw'ın kayıp olduğu günlerde, genç kızın ailesi bir video paylaşarak, çok endişelendiklerini söylemişlerdi.

12

Birleşik Krallık Dışişleri Bakanlığı, genç kızın ölümüyle ilgili ''Guatemala'da kaybolduğu rapor edilen Britanyalı kadının ailesine destek veriyoruz ve konu ile ilgili yetkililerle iletişim halindeyiz.'' açıklamasını yaptı.

13

14

15

16

17

18

19

Yorumlar (24)
ORTALİK MAL DOLU: Umarim o gavurdan beter olursunuz .o zaman gorursun gavuru ucuz herufler
ADINIZI YAZIN: Ne beyinsiz insanlar var aramızda bir ölüm yaşanıyor ve yapılan yorumlara bak sonra gavur ne anlama geliyor biri açıklayabilir mi İnsana sadece insan olduğu için değer vermeyi öğrenmeyecek misiniz Kötülüğün silahı iyiliktir. İçimizdeki şeytanı atalım arkadaşlar kimseyi ötekileştirmeyelim. Yok insanları birbirine düşman ediyormuş da gavurmuş da sen tanıyor muydun ölen kişinin yoksa siz mi BEYNİne vurdunuz geri vites beyinliler CAHİLLERRRRRRRR
ERCİYES: geri KALMIŞ BİR ÜLKEDE TEK BAŞINA GEZERSEN BÖYLE OLUR
Yeni Medya Elektronik A.Ş