Hangi dizi ne kadar popüler? 1 - 9 Mart tarihlerinde en çok haberi yapılan, en çok konuşulan diziler!

Habermetre, Türkiye'nin en büyük haber bankası olarak, 1 - 9 Mart tarihleri arasında hangi dizi ne kadar takip edilmiş, hakkında kaç haber çıkmış, ne kadar okunmuş ve manşette kalma sürelerine kadar birçok alanda analiz yaparak okuyuculara sunuyor. Peki, hangi dizi ne kadar okunmuş? İşte, diziler hakkında yapılan haberler ve ayrıntıları...

9 Mart 2020 Pazartesi
1

İnsansız haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, dizilerin haberlerini analiz ediyor! Buna göre hangi yayıncıda, konuyla ilgili kaç haber olduğuna ve ne kadar okunduğuna, manşet sürelerine kadar tüm ayrıntılara ulaşmak mümkün. Diziler hakkında yapılan, en çok okunan popüler haberler, Twitter'da kaç defa paylaşıldığı okuyuculara sunuldu.

2

Afili Aşk

Kanal D'nin sevilen dizilerinden Afili Aşk, 221 bin 217 okunma sayısına sahip, hakkında diğer dijital yayın organları da dahil olmak üzere 98 haber yayımlandı. 3 sitede manşete çıkarken, toplamda 19 saat de manşetteki yerini korudu.

3

Arka Sokaklar

Uzun süredir ekranda bulunan dizi hakkında 1 - 9 Mart tarihleri arasında 30 haber yayımlandı, sadece 1 sitede manşete çıktı ve 13 saat manşette kaldı. 79. bin 420 okunma sayısına ulaştı. 10 haberde anasayfada yer edindi.

4

Babil

Başrollerinde Halit Ergenç Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı Babil hakkında söz konusu tarihlerde 36 haber paylaşıldı. Toplam 22 bin 189 okunma elde etti v eiki defa da Twitter'da paylaşıldı.

5

Baraj

30 bin 720 okunma sağladı, 31 haber yapıldı, 3 kez Twitter'da paylaşıldı ve 10 haberde anasayfada bulundu.

6

Benim Adım Melek

1 - 9 Mart günleri arasında hakkında 14 haber yapıldı. 17 bin 156 okunma yakalarken, bir defa Twitter'da paylaşıldı, 7 haberde anasayfada bulundu.

7

Bir Zamanlar Çukurova

8

Çukur

9

Doğduğun Ev Kaderindir

10

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

11

Hekimoğlu

12

Hercai

13

Hizmetçiler

Kanal D'nin yeni dizisi Hizmetçiler, 165 haber ile rekor kırdı. 7 defa Twitter'da paylaşıldı, 1 sitede manşette yer aldı, 255 bin 519 okunma yakaladı, 21 saat manşette durdu.

14

Jet Sosyete

15

Kuruluş Osman

16

Kuzey Yıldızı İlk Aşk

17

Mucize Doktor

18

Öğretmen

19

Ramo

20

Şampiyon

21

Savaşçı

22

Sefirin Kızı

23

Tutunamayanlar

24

Vuslat

25

Yasak Elma

26

Zalim İstanbul

27

Zemheri

28

Zümrüdüanka

Yorumlar (3)
EDHO: Edho Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçen hafta maç yüzünden yayınlanmadı. Yani çok boş bir yazı olmuş. Tüm dizilerin yayınlandığından emin olup öyle sıralayın.
GÜZ: Hani su entel danteller diyor ya,Ben artik Turk dizilerini seyretmiyorum.Bende oyle diyorum simdi.Hint dizilerinden Kore dizilerine gecis yaptim.Karar veremedim Madubala mi daha guzel ,moon lovers mi?Lee min ho mu yakisikli Rk mi?Yoksa tarihi dizileriyle ve sesiyle Lee jun gi mi?
KATLANILMAZ: Ben yasak elmayı seviyorum. Tek izlediğim dizi o. Günümüz ilişkilerini çok güzel anlatıyor ve esprili de ?? izlerken hem sinirleniyorum hem gülüyorum ayrıca şaşırtıcı vuruşlar yapıyor. Ama öğretmen dizisini de sevdim. Hemen anladım kore uyarlaması olduğunu ama güzel bir uyarlama olmuş. Ayrıca oyunculuk iyi. Aslında ilker kaleli yi hiç sevmem ama oyunculuğu iyiydi ilk bölümde. Umarım bu dizi de bozmaz kendini. Çünkü bir yerden sonra saçmalamaya başlıyorlar. Bakalım neler olacak ??
Yeni Medya Elektronik A.Ş