'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim

"İç çamaşırı giymeden sahaya çıkıyorum" sözüyle olay yaratan ABD'li golfçü Paige Spiranac yetişkin olana kadar annesi yüzünden golf kursunda sürekli bebek maması yediğini itiraf etti.

3 Temmuz 2020 Cuma
1

Son dönemde paylaşımları ve yaptığı itiraflarla gündeme gelen ABD'li golfçü Paige Spiranac'ten bir dikkat çeken açıklama daha geldi.

2

27 yaşındaki güzel golfçü, yetişkin olana kadar annesi yüzünden golf kursunda sürekli bebek maması yediğini itiraf etti.

3

Kişisel podcast hesabının canlı yayınında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Spiranac, "Annem ekmek ve karbonhidrat olması nedeniyle golf kursunda sandviç yememe izin vermiyordu. Bana sürekli bebek maması yediriyordu. Çok utanç vericiydi"

4

"Bebek mamasının içinde küçük et sosisleri vardı, hindi veya tavuk gibiydiler ve tadı Viyana sosisine benziyordu."

5

"Annem, bebek mamalarını garip bir kutu içerisine koyardı. Kağıt havlu ve plastik tabaklar da olurdu. Koruyucu yoktu, bu yüzden bir yetişkin besininden çok daha iyiydi."

6

"Benim sağlıksız yiyecekler yemem annem tarafından yasaklanmıştı. Bana kötü şeyler vermezdi. Bu yüzden tam anlamıyla 18 yaşına kadar bebek maması yedim."

7

"Evimde hala bebek maması bulundururum. Çünkü annem bana bebek mamasının benim için iyi olduğunu söylüyor" dedi.

8

Instagram'da 2,7 milyon takipçisi olan güzel golfçü Paige Spiranac, geçtiğimiz günlerde de golf oynarken, iç çamaşırı giymediğini dile getirmişti.

9

10

11

12

13

14

15

Yorumlar (22)
GRANGER: Niye herkes haberin içeriği yerine kadının güzelliğini konuşuyor !?
DANGER: Haberin içeriği neydi
0 1
NOKİ: Haber içeriğinden çok kadının fotoğrafları yer aldığı için olabilir mi
0 4