Jennifer Lopez, Derin Dekolteli Mayo Pozuyla Takipçilerini Büyüledi!

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Instagram hesabından paylaştığı derin göğüs dekolteli mayosuyla nefes kesti.

16 Nisan 2019 Salı
1

49 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, sosyal medyadan paylaştığı cesur pozlarla yürek hoplatmaya devam ediyor.

2

Çalkantılı aşk hayatıyla adından söz ettiren güzel yıldız, Instagram hesabından paylaştığı beyaz mayolu fotoğrafıyla beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Derin göğüs dekoltesi ve cüretkar pozuyla kendine hayran bırakan Lopez, ateşli pozları nedeniyle sık sık magazin gündemini meşgul ediyor.

3

Derin göğüs dekoltesi ve cüretkar pozuyla kendine hayran bırakan Lopez, ateşli pozları nedeniyle sık sık magazin gündemini meşgul ediyor. Son zamanlarda yeni klibi 'Medicine' ile beğeni toplayan Lopez'in Instagramdaki fotoğraflarına milyonlarca beğeni yağıyor.

4

Sosyal medya hesabından pozitif pozlarını paylaşmaktan geri durmayan Lopez, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan, nişanlısı Alex Rodriguez tarafından aldatıldığı iddialarına kulak asmıyor.

5

Lopez, bir talk show programında dile getirdiği cinsel ilişki itirafıyla çok konuşulmuştu.

6

Lopez, yoğun iş hayatından ötürü cinselliğe fırsat bulamadığını, bu yüzden yaklaşık 40 filmin çekimi esnasında, cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmişti.

7

8

Yorumlar (13)
BAZILARI ŞÖYLE DER: MİYAVVVVVV....
FURKAN: nerde diye soranlara bu ve diğer ünlüler ve başka aradığınız bulamadığınız herşeyi ne dediğimi anlıyorsunuzdur toplu bulacağınız arama yeri en iyisidir google nudevista yazın ama vpn ile açılıyor yada porxy ile
BİLEN BİLİR...: Aç aç aç aç Karnımız aaaçççç
Yeni Medya Elektronik A.Ş