Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Karantina sonrası boş kalan köylere giren filler litrelerce alkollü içecek içerek sızıp kaldı

Virüsün kaynağı olan Çin'deki bahçeler başıboş kalınca filler bayram etti. Ülkenin güneybatısında yer alan Yunnan eyaletinde kaydedilen görüntülerde çay bahçesine girdiği görülen 14 üyeli bir fil sürüsü bir süre sonra uyuyakaldı. Fillerin bu görüntüleri görenleri gülümsetti.

21 Mart 2020 Cumartesi
1

Tüm dünyaya diz çöktüren ve 144 ülkeyi etkisi altına alarak küresel bir ekonomik kriz yaratmanın yanında birçok ülkede on milyonlarca insanın izolasyona girmesine neden olan yeni koronavirüs doğada ilginç değişimlere yol açtı.

2

İtalya'nın Venedik kentinde yunus balıklarının görülmesi, kanallardaki suyun berraklaşması bu sonuçlardan biri. Ancak virüsün çıkış noktası olan Çin'de sarhoş olan fillerin başrolde olduğu fotoğraflar görenlerin içini ısıttı.

3

Halk sokağa çıkmayınca alanları boş bulan filler, çay bahçelerine daldı. Ülkenin güneybatısında yer alan Yunnan eyaletinde kaydedilen görüntülerde çay bahçesine girdiği görülen 14 üyeli bir fil sürüsü bir süre sonra uyuyakaldı.

4

Fillerin çay bahçesinden önceki durakları olan başka bir bahçede buldukları litreleri bulacak şekilde tükettikleri iddia edilen alkollü maddeler nedeniyle sarhoş oldular. Bu halleriyle çok uzaklaşamayan fillerin, çay bahçesinde uyuyakaldığı görüntüler görenleri gülümsetti.

5

6

İtalya'da yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler sonucunda, insanların sokağa çıkmadığı Venedik'in büyük kanal bölgesine kuğu ve yunus geldiği görüldü.

7

Bölgenin insansızlaşmasıyla birlikte yunusların yanısıra, kuğuların da insansız bölgede varlık göstermeye başladığı tespit edildi.

8

Sudaki kirlilik oranı azalınca Venedk kanallarında balık türleri de belirmeye başladı.

9

İnsan hayatını felç eden koronavirüs "Doğanın kendine gelmesine ve hayat bulmasına yol açtı gibi yorumlar" yapıldı.

10

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (5)
WWWWWWWW:Hayvanların huzurunu bozan insandır dünyayı huzursuz eden kirleten çıkar amaçlı doğanın dengesini bozan insandır
MERVAN MAHABAD:Baslikta alkolu icen filler deniliyor, amazing haberde cay bahcesideki yaprak goruntusu Veriliyor. Habercilik degil artik but messed olmaktan, komur suratla yazi yazmaktir
DEDE:ördek oldu kuğu. heheheeee corina adamların kafasını karoştırdın kız.. :)
GAİBAL:EN İYİSİ
DOMUZ AVCİSİ:Dünyaya asla zarar veremeyiz,dünya son unda kendi hükmünü uygular,olan insana olur
Yeni Medya Elektronik A.Ş