Uzun süredir ortalarda görünmeyen Hilal Cebeci ortaya çıktı: Bana evlilik teklifinde bulunmayın

Bir süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Hilal Cebeci, çektiği bir videoyla evlenme teklifleri aldığını açıkladı. Cebeci aldığı teklifleri " Bana evlilik teklifinde bulunmayın ben 7 yıldır evliyim" paylaşımla karşılık verdi

27 Nisan 2020 Pazartesi
1

Bir dönem sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarla adından söz ettiren şarkıcı Hilal Cebeci'den hayranlarına bir mesaj geldi.

2

Cebeci, "Bana evlilik teklifinde bulunmayın. 7 yıldır evliyim. Umarım gönlünüze göre mutlu evlilikleri yaparsınız." dedi.

3

Hilal Cebeci, 12 Eylül 2019 tarihinde sosyal medya hesabından 6 yıldır evli olduğunu itiraf etmişti.

4

"Evliliğini sosyal medya hesabından duyuran Hilal Cebeci, açıklamasında, "Benim değerli sevenlerim, 2013 yılında Londra'da sessizce evlendim. Eşimin benden tek ricası magazinden uzak yaşamamdı."

5

"O yüzden beni göremiyorsunuz. Bu konuda tepkilisiniz, görmek istiyorsunuz ama beni zaten sosyal medya sayfalarımdan takip ediyorsunuz. Bana anlayış göstereceğinizi umuyorum. Sizleri çok seviyorum." demişti.

Yorumlar (58)
ALİ KAYA: Vay be 1999 yılında bana evlenme teklif etmişti hala bekârmı hilâl benim i zamandan sonra 3 çocuğum oldu en büyüğü 17 yasinda
KAMİL AMCA: başım şişti kazık kadar oldunuz az öte de oynayın
KAMİL AMCA: tnx ne diyon oglum akılı ol bebe
Yeni Medya Elektronik A.Ş