Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı

Münih katliamından John F Kennedy'nin suikastına kadar tarihe damga vurmuş olayları tahmin eden kahin Jeane Dixon'in tüyler ürperten 2020 öngörüsü ortaya çıktı. Jeane Dixon'e göre 2020'de kıyamet kopacak.

3 Temmuz 2020 Cuma
1

John F. Kennedy suikastından Sputnik 1'in fırlatılışına kadar pek çok önemli olayı önceden tahmin eden Jeane Dixon'ın 2020 kehaneti ortaya çıktı.

2

Jeane Dixon'ın belki de en iyi kehaneti John Kennedy'nin vurulmasıydı.

3

Jeane Dixon, 20. yüzyılın en iyi bilinen ABD'li psikolog ve astrologlarından biriydi.

4

Jeane'nin Oprah Winfrey'in 1977'deki büyük başarısını tahmin ettiği söyleniyor.

5

Öngördüğü kehanetlerinin yanı sıra gerçekleşmeyen tahminleri de bulunan Jeane Dixon, 1967'ye kadar kanserin tedavi edilebileceğini, Sovyetler'in de aya ilk adamı göndereceğini ileri sürmüştü.

6

Dixon, Hz. İsa'nın 2020'de geri gelerek kötülüğe karşı savaş açacağını ve bu savaşın 2037'de sona ereceğini, daha sonra da dünyanın yok olacağını ileri sürmüştü.

7

1971'de The Call to Glory (Zafer Çağrısı) adlı kitabında, "2020-2037 yılları arasında Mesih'in gerçek olarak İkinci Gelişi yaşanacak" demişti.

8

Dixon 1956'da Parade Dergisi'nde 1960 cumhurbaşkanlığı seçimleri için "emeğin hakim olacağı ve bir demokrat tarafından kazanılacağını" ve John F. Kennedy'nin suikasta uğrayacağını yazmıştı.

9

Dixon, kehanetlerini bazen küresine bakarak bazen de karşısındakinin elini tutarak aktarıyordu.

10

Dixon ayrıca, "Armagedon Savaşı 2020'de gerçekleşecek" dedi.

11

1997'de hayatını kaybeden Amerikalı ünlü astrolog Jeane Dixon tutan ve tutmayan tahminleriyle bir dönemin en çok konuşulan isim oldu.

12

Öngörüleri büyük sükse yaratmış ve ABD Başkanı Richard Nixon tarafından Oval Ofis'e çağrılmıştı.

13

Jeane'nin ayrıca Exxon Valdez petrol sızıntısını öngördüğü ileri sürülmüştü.

14

Öngörüleri büyük sükse yaratmış ve ABD Başkanı Richard Nixon tarafından Oval Ofis'e çağrılmıştı.

Yorumlar (102)
VATANDAS: Bizim Kutsal Kitabimiz zaten herseyi soyluyor..Neden bu kadina prim veriyorlar ki ?
HAKAN GARDAS: Gelecegi sadece Allah bilir birde Allahin bildirdikleri kisiler. Falcilar ve kahinler seytanin askerleridir ve bunlara ittimat etmek dogru degildir. Kahinlerde hadisi seriflerden faydalanarak bazi olaylari kestire bilirler.
KAHİN: İslamda mehdi anlayışı yoktur. Böyle önemli şahsiyeti Ne Kuran nede peygamber dillendirmiştir. Yahudilikten Hıristiyanlığa ordan Şii inancına daha sonra da bütün İslam dünyasına yayılmıştır.
Yeni Medya Elektronik A.Ş