Kim Kardashian, koronavirüs mağdurlarına iç giyim markasının gelirinden 1 milyon dolar bağışlayacak

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian, koronavirüs salgını dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardım eden ünlüler kervanına katıldı. Ünlü isim, SKIM markasından elde ettiği gelirden tam 1 milyon dolarlık dudak uçuklatan miktarı, mağdur ailelere aktaracağını açıkladı.

30 Mart 2020 Pazartesi
1

Çin'de başlayıp yüzlerce ülkeyi derinden sarsan koronavirüs salgını, ünlü isimleri yardım kampayanları düzenlemeye itiyor.

2

İlk olarak dünyaca ünlü ailenin ferdlerinden biri olan Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde yapacağı yardımı açıklamıştı. Kısa bir süre sonra ablası Kim Kardashian da koronavirüs salgını sebebiyle bir bağışta bulunacağını duyurdu.

3

Kanye West ile evli olan 39 yaşındaki yıldız, iç giyim markası olan SKIM'den elde ettiği gelirden 1 milyon doları virüs nedeniyle mağdur olan ailelere bağışlayacak.

4

Koronavirüs sebebiyle karantinasını evinde eşi ve çocuklarıyla geçiren yıldız, zaman zaman bu günlere ait paylaşımlar yapıyor.

5

Geçtiğimiz günlerde aile fotoğraflarını paylaşarak karantina günleri hakkında konuşan Kim Kardashian'ın; Nort, Psalm, Saint ve Chicago isimlerinde dört çocuğu bulunuyor.

6

Kim Kardashian, sağlık problemleri nedeniyle en son taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmuştu.

7

8

Yorumlar (8)
MEHMET SAVAŞ: herkes korona oluyor muş :D
AZ OLMUŞ: dünyanın en zengin kadını ünvanına sahip ve 1milyon dolar bağışlamış yani çerez parası bile değil..ayrıca parayı nasıl kazandığı da malumunuz ancak o kısım bizi bağlamaz..yapmak istemese bağışta yapmazdı medyaya yansımak için yapılacak bir hareket değil sonuçta hep kameralar onun önünde yine de tebrik etmek gerekir.
KECİOGULLARİ: Birinci resimde agzi acik. Iyi bakin,agzi acik
Yeni Medya Elektronik A.Ş