Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran Muhammed Ali sorusu! Yarışmacı adeta ter döktü

Koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz devam eden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına ünlü boksçu Muhammed Ali sorusu damga vurdu. 60 bin TL değerindeki soru karşısında yarışmacı adeta ter döktü.

11 Mayıs 2020 Pazartesi
1

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yine sorularıyla seyricide merak uyandırdı.

2

Kim Milyoner Olmak İster'in889. bölümünde birbirinden ilginç sorularda yarışmacılar bazen zorlandı, bazen kolayca cevapladı. Sorulan bir soru ise gecenin cevabı en çok merak edilen sorusu oldu.

3

Yarışmada tarihe geçen Muhammed Ali - Joe Frazier boks maçıyla ilgili soru 60 bin TL'ye kadar gelmiş yarışmacıya zor anlar yaşattı.

4

1971'deki Muhammed Ali – Joe Frazier maçında ön sıraarda bilet bulmak çok zor olacağı için dergi fotoğrafçısı olarak maçı izleyen ve ring kenarında fotoğraf çeken kimdir? sorusuna cevap vermemekte acele etmeyen yarışmacı çift cevap joker hakkını kullandı.

5

Sorunun başından beri doğru cevabın üzerinde duran kadın yarışmacı joker hakkını kullandıktan sonra çıkan sonuç karşısında az da olsa bir pişmanlık yaşadı. 60 bin TL'lik soruya yanlış cevap veren yarışmacı programdan 15 bin TL ile ayrıldı.

6

Yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun yanıtı ise Amerikalı ünlü şarkıcı Frank Sinatra.

Yorumlar (6)
HII: tüm jokerlerinin içinde uzman bilememiş mi
SERT: Naylon Brando idi ana Fransk Sinetra ben çekeyim dedi.
KARA: bu sorunun cevabını kimse bilemezdi usta ne biçim soruymuş yuh
Yeni Medya Elektronik A.Ş