Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Nick Cordero'nun bacağı kesildi

Ünlü oyuncu Nick Cordero binlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüsün yol açtığı komplikasyon sonucu bacağını kaybetti.

20 Nisan 2020 Pazartesi
1

Tony Ödülleri'ne aday gösterilen oyuncunun iki haftadan uzun süredir koronavirüsle mücadele ettiği aktarıldı. Oyuncunun eşi Amanda Kloots, Cordeo'nun sağlık durumuna dair Instagram hesabından paylaşımlar yaparak hayranları bilgilendiriyordu.

2

Nick Cordero'nun eşi, corona virüsün yol açtığı komplikasyon nedeniyle ünlü oyuncunun sağ bacağının kesilmesinin ardından şu an iyileşmekte olduğunu belirtti.

3

Eşi Amanda Kloots, sosyal medya takipçilerine cumartesi gününün Cordero'nun yoğun bakımda ünitesindeki 18. günü olduğunu söyledi.

4

Kloots, Cordero'nun hastaneye kaldırıldığında sağ bacağında pıhtılaşma olduğu ve ayak parmaklarına kan gitmediğini de dile getirdi.

5

Kloots, sorunları gidermek için aldığı kan seyrelticilerin ünlü oyuncunun kan basıncını etkilediğini ve bağırsaklarında iç kanamaya neden olduğunu ifade etti.

6

Oyuncunun arkadaşlarının GoFundMe üzerinden kampanya başlatarak hastane masraflarını ödemesi için yardımcı olduğu belirtildi.

7

Kloots, "Gerçekten çok sevindim, elinden geldiği kadar destek veren herkese çok teşekkür ederim" dedi.

8

9

Yorumlar (1)
MERTADAM: Kücük olan seyleri hic bir Zaman dikkate almadik kücümsedik .Bü kibir dolu insanoglunun en büyük hatalarindan biri mesele kücüklükte degil virüsün tasidigi enerjinin büyüklügünde
Yeni Medya Elektronik A.Ş