Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Koronavirüsten kurtulan Olga Kurylenko iki mucize besini paylaştı

Geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalandığını açıklayan 40 yaşındaki oyuncu Olga Kurylenko, Instagram sayfasından iyileştiğini duyurmuştu. Güzel oyuncu iyileşmesine yardımcı olan iki mucize besini de takipçileriyle paylaştı: Sarımsak ve limonlu su

26 Mart 2020 Perşembe
1

'James Bond' filmiyle tanınan ünlü oyuncu Olga Kurylenko, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamış ve kendini eve kapatmıştı.

2

Covid 19 hastalığının semptomlarından 2 haftada tamamen kurtulduğunu duyuran güzel oyuncu, dört yaşındaki oğlu Alexander Max Horatio ile birlikte çekilen bir fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşmıştı.

3

Bond kızı paylaşımında şunları söylemişti: "Tamamen iyileştim. Bir hafta boyunca kötü hissediyordum, çoğunlukla yataktaydım ve uyudum. Ateşim vardı ve başım çok ağrıyordu. İkinci hafta ateşim düştü fakat hafif bir öksürük başladı, çok yorgun hissettim. İkinci haftanın sonuna kadar kendimi tamamen iyi hissetmeye başladım."

4

Karantina günlerinde beslenmesine çok özen gösteren Kurylenko , "En çok tükettiğim gıda sarımsak oldu" diye bir açıklama yaptı.

5

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için bol bol sarımsak tüketen Olga Kurylenko, sözlerine şunları ekledi: "Sarımsağın yanı sıra bol su tükettim. Suyun içerisine de limon koydum."

6

Ukrayna doğumlu Fransa vatandaşı 40 yaşındaki oyuncu "Teşekkürler" yazılı bir görsel eşliğinde yaptığı paylaşımda iyi dileklerini iletenlere teşekkür etti ve yaşadığı deneyimi aktarmıştı.

7

Ünlü oyuncu, 39 derece ateşli olmasına rağmen kendisini hastaneye yatırmak istemediklerini de belirtmişti.

8

Rol aldığı 2008 yapımı James Bond filmi Quantum of Solace ile kariyerinde yükselişe geçen Kurylenko "Bana iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür ederim, nezaketinizm altında ezildim. Corona virüs ile ilgili olarak bana en çok yöneltilen soruları yanıtlamak istiyorum. Corona virüs testinin pozitif çıkmasından sonra kendimi eve kapattım. Aslında 1 haftadır hastaydım. Ana belirtilerim ateş ve yorgunluk. Ateşler içinde yanıyordum. Kendinize dikkat edin ve bunu ciddiye alın" demişti.

9

Kurylenko, koronavirüs nereden kaptığına yönelik soruya da "Bilmek mümkün değil. Her yer olabilir. Taksinin kapı kolunu tutmuş olabilirim, oradan kapmış olabilirim" diye yanıt vermişti.

10

11

12

13

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (16)
YASEMİN:Ya sarimsak yemeyen ben bu virus yuzunden sarimsak yiyorumki kimse yanasmasin uzaklassin sarimsak kokusundan nefret eden ben simdi en guzel parfummum bu :)
ÇOK YÖNLÜ DÜŞÜNÜN:Burada tek tedavisinin sarımsak ve limonlu su olduğunu nerden çıkarıyorsunuz? İnsanlar gereken tıbbi ilaçları alırken besin de almaya devam eder. Un nişasta türü beslenmek bağışıklığa fayda sağlamazken sarımsaklı yemeklerle ve limonlu su almaksa bağışıklığı destekleyici olarak belirtilmekte. Olayı "sadece sarımdak ve limonlu su ile iyileştim"e çevirmek ahmaklık olur.
SAFFET ŞAHİN:sarımsak ve limon gerçekten çok yararlı kızın yüksek ateşte bile yatırmamışlar demekki vücut dirençli ölenler ise çoğu kronik hastalar bağışıklık sistemi zayıf kişiler.
BU VİRÜS YAĞ KAPLI PROTEİN MOLEKÜLÜYMÜŞ:her gün limon sarımsak yerseniz bu seferde ya düşük yada yüksek tansiyondan mefta olursunuz inanmayın bu kadının bünyesi sağlam ondan kefeni yırtmış,,öyle sarımsakla limonla kurtulunuyorsa neden onca ölümler oluyorbol bol sıcak suyla elini dirseklere kadar yıkamamız bir de bir çay bardağı çamaşır suyuna 5 çay bardağı su ilave edilip dokunduğumuz her yer silindiği zaman bu virüs ölüyormuş çok sıcağa dayanamıyormuş denilen bu
ÖNERİ:Agzinizda devamli “karanfil“ bulundurun ama ezerek bekletin...
MALLLL:söyleye söyleye dilimizde tüy bitti, sarımsak ve limonun inanılmaz faydası işte gördüğünüz gibi
YAKO50:dünyadan salaklamalar laf kalabalığı kadar fazlalık bu insanlar.
HELLOMOTO:Tecrübesini paylaşan bir insana yabancı mabancı, doğruyu söyleyip insanlara yardımcı olmasına karşılık senin yaptığım yorum salaklamanın dik alası, fazlalık sensin...
4 19
SUNA ÇIVGIN:Keşke herkes böyle basit çözümle kurtulabilse ! Açıklamaları için, teşekkürler..??
OZLEM:Çok iyi akıl etmişsin olga sarımsak çözümünü bularakk
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
Yeni Medya Elektronik A.Ş