Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Küvette çıplak video çeken 61 yaşındaki Madonna virüs tespitiyle tepki çekti

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Madonna, küvette çıplak olarak çektiği videoda Kovid-19 virüsü hakkında görüşlerini dile getirdi. Virüsün herkesi eşit hale getirdiğini söyleyen yıldız şarkıcıya bazı hayranları tepki gösterdi.

23 Mart 2020 Pazartesi
1

Koronavirüs nedeniyle evlerinde kalan, çektikleri videolarla hayranlarına seslenmeye ve moral vermeye devam eden ünlüler arasına 61 yaşındaki Madonna da katıldı.

2

Madonna, su ve taçyaprağı çiçeği ile doldurduğu küvette, virüsün en büyük eşitleyici olduğunu, herkesi eşit hale getirdiğini söyledi.

3

Ancak, banyo yaparken paylaştığı videosunda söylediği sözler nedeniyle Madonna'nın paylaşımı sosyal medyada tartışma yarattı.

4

Fonda müzik çalarken Madonna, virüsün zengin, fakir, ünlü, komik dinlemeden herkese bulaştığını bu nedenle herkesin aynı problem ile uğraştığını herkesin artık eşit olduğunu söyledi.

5

Yıldız popçu "Virüsün en korkunç yanı, korkunç bir şekilde hepimizi aynı seviyeye çekti iyi yanı ise şuan herkes eşit.Eğer gemi batarsa hepimiz batarız" dedi.

6

Ünlü şarkıcının sözlerini olumlu bulanların yanında çok sayıda hayranının da eleştirdiği görüldü. Madonna'nın paylaşımının altına yorum yapan kullanıcılardan biri, "Özür dilerim kraliçem, seni çok seviyorum ancak biz eşit değiliz. Aynı hastalıklar nedeniyle ölebiliriz, ancak en çok acıyı fakirler çekecek. Bu trajediyi hiçbir şekilde romantize etmeyin" ifadelerini kullandı.

7

8

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (47)
MÜMİM:Bü zihniyettelki ladinlat dişarda gösteremesekte evden gödteririz bu tip ksfinlati ne televizyon ne yelefonda cikmasin larşimiza Allah aşkina bakmazsaniz göstetevrk kimsr bulamayincs brlki bu dsvranişlstdan vszgecerler
MÜMİM:Ben telefonu televizyonu actigimda artik bu tip kadinlari görmek istemiyorum bunlar Allah cc vetdigi müsibetlerden bi şey anlayip krndilerine ceki düzende vermiyorlar bu tipler sokakta gösteremesekte evden atariz gotogrsflari diyen zihniyetler
YASMİN:Bur da amaç ne yeni estetiklerini göstermek..
YAŞLI KURT:SANATI SON NEFESECE DESTEKLERUM LOO
YAKO50:Yalan dünyanın saafasını sizler sürdünüz cefasını bizler çekiyoruz, elbette buranın sonu, sonunda bir başlangıcı vardır elbet. Bizler imanla başlangıca yürümeye devam edicez.
KENAN KOMTAN:NE MAL YORUM YAPANLAR VAR,VE BU YORUMLARI BEĞENEN MALLAR VAR,
CAMCI:NEY NİCKLİ KİŞİ !!CAM SİLERİM,,,,
6 4
NEY:Adam haklı
2 8
ŞEN DUL ŞERAFETTİN:Selam Çilli.Ah Çilli,Çillide Çilli,Çilli bom,bom..........
6 10
SALDIRAY ABİNİZ:Merhaba Şekeroğlan
5 10
Tüm 47 yorumu okumak için tıklayın
Yeni Medya Elektronik A.Ş