Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi aşkı Survivor'da buldu

İspanya'daki Survivor'a katılan yıldız futbolcu Mauro Icardi'nin kız kardeşini Ivana Icardi, yarışmada bir süredir aşk yaşadığı Hugo Sierra'yı annesiyle tanıştırdı.

9 Nisan 2020 Perşembe
1

Daha önce yaşadığı skandallar ve ağabeyinin eşi Wanda Nara ile yaşadığı sürtüşmelerle adından söz ettiren PSG forması giyen Mauro Icardi'nin kız kardeşini Ivana Icardi, İspanya'da Survivor'a katıldı.

2

Yarışmadaki başarısıyla adından söz ettiren Ivana Icardi, Survivor'daki yarışmacılardan Uruguaylı eski basketbolcu Hugo Sierra ile aşk yaşamaya başladı.

3

Ivana Icardi programın yayınlanan son bölümünde Hugo Sierra ile ilgili, "Böyle birini iyi ki tanımışım. Çok mutluyum" ifadelerini kullanmıştı.

4

Survivor'da Ivana Icardi'nin Hugo Sierra ile yakınlaştığı görüntüler İspanya'da büyük yankı uyandırmış, magazin sayfaları o görüntüleri, 'Skandal' başlıklarıyla manşetlerine taşımıştı.

5

Ancak bu aşk büyüdü ve ilişki bir üst boyuta taşınarak Ivana Icardi kazandığı iletişim ödülü sonrası sevgilisini annesiyle tanıştırdı.

6

O anlar kameralara böyle yansıdı.

7

2016 yılında Arjantin'de Big Brother yarışmasına katılan, sonrasında da aynı yarışmanın İtalyan versiyonunda boy gösteren Ivana, bu kez şansını Survivor'da şansını deniyor.

8

Kazananın 200 bin euroluk büyük ödülün sahibi olacağı yarışmada Ivana Icardi de iddialı olduğunu dile getirdi.

9

Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi, Supervivientes programı sayesinde büyük ün kazandı. Icardi'nin Instagram'daki takipçi sayısı 2 ayda 1 milyon sınırına yaklaştı.

10

11

12

13

14

Yorumlar (6)
TURKİYE: MEElis kim Arkadaslar
RUHSUZADAM: Masallah
MELİS: iyy ben daha güzelimm
Yeni Medya Elektronik A.Ş