Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan Şampiyonlar Ligi final maçının 18. dakikasında sahaya atlayan model Wolanski bir anda dünya gündemine oturmuştu. Ünlü isim bu kez de hayatını kaybeden Kobe Bryant için sahaya atladı.

29 Ocak 2020 Çarşamba
1

Liverpool ve Tottenham arasında Madrid'te oynanan Şampiyonlar Ligi final müsabakasında sahaya yarı çıplak bir halde atlayan Kinsey Wolanski, bir anda dünya gündemine oturmuştu.

2

O anda çekilen fotoğraflar tüm dünyada haber olmuş, sahaya girdiği sırada üzerindeki reklam sayesinde sevgilisine milyonlarca dolar kazandırmıştı.

3

Bir sitenin reklamını yapan Kinsey Wolanski, haberlerin ardından beklenmeyen bir şekilde Instagram'da milyonlarca yeni takipçiye erişti.

4

Daha sonra gelen tepkilerin ardından Instagram yönetimi Kinsey Wolanski'nin hesabına erişim engelleme kararı almıştı.

5

41 yaşındaki emekli basketbolcu Kobe Bryant'ın tüm dünyayı yasa boğan ölümünün ardından Kinsey Wolanski birden ortaya çıktı.

6

Avusturya'da düzenlenen Erkekler Ski Dünya Kupası'nda montunun altına giydiği siyah mayosuyla birden buz zemine fırladı.

7

"HUZUR İÇİNDE UYU KOBE"

26 Ocak sabahında geçirdiği helikopter kazası sonucunda hayatını kaybeden Kobe Bryant'a itafen "RIP LEGEND KOBE" pankartıyla müsabakanın düzenlendiği zemine atlayan Wolanski, güvenlik güçleri tarafından dışarı alındı.

8

9

10

Paylaş
Yorumlar
Yeni Medya Elektronik A.Ş