Motoruyla Ünlenen Blogger Olga Petrova'nın Korkunç Sonu!

Paylaştığı video ve fotoğraflarla şöhrete kavuşan sosyal medya fenomeni Olga Petrova, tutkusunun kurbanı oldu. Rusya'nın, en çekici motosiklet sürücüsü olarak bilenen Olga Petrova, Moskova'da bir araca yandan çarptı. VK ve YouTube'a yüklediği videolarla tanınan 22 yaşındaki Petrova, yaşamını yitirdi.

17 Ekim 2018 Çarşamba
1

Instagram'da binlerce takipçisi olan ve Rusya'nın 'en çekici motosiklet sürücüsü' olarak bilinen Olga Petrova'nın sonu korkunç oldu.

2

Basında "en ateşli bisikletçi kız" olarak adlandırılan 22 yaşındaki Rus blogger, Moskova'daki trafik kazasında hayatını kaybetti.

3

VK ve YouTube'a yüklediği videolarla tanınan 22 yaşındaki Petrova, yaşamını yitirdi

4

22 yaşındaki Petrova, Moskova'nın işlek caddesinde hızla ilerlerken önündeki otomobil aniden dönüş yaptı.

5

Son anda aracın döndüğünü gören motosiklet sürücüsü, çok hızlı gittiği için duracak zaman bulamadı.

6

Otomobilin yolcu kapısına çarpan ve taklalar atarak sürüklenen Rus blogger yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamayarak yaşamını yitirdi. Olga Petrova'nın ölümü sosyal medyada üzüntüyle karşılandı.

Yorumlar (27)
AZRAİL.: Şöhret olmak için her yolu denemiş ve amacına ulaşmış bir pislik daha aramızdan ayrıldı,darısı diğer pisliklerin başına.İnsanlığa kötü örnek olan bütün pisliklerin de....
KAMBOÇYALI: Allah seni alsin...
1 1
BAY BAY: Kişi öldüğünde Yaradani için ne yaptı diye sorulur.ulkesi milleti sorulmaz.takva ile yargılanır insanoğlu.bu kızda imanlı öldüyse ne mutlu.yoksa azabı Rabbim müjdeliyor
Yeni Medya Elektronik A.Ş