Pazardan Aldığı Sütyeni Yıkamadan Giyen Kadın, Hayatının Şokunu Yaşadı!

Kimi az pişmiş et yediği için, kimi pazardan aldığı sütyeni yıkamadan giydiği için hastanelik oldu. İşte, akıllara durgunluk veren birbirinden ilginç vakalar...

25 Mart 2019 Pazartesi
1

Yıkanmamış sütyen başına bela oldu

Çin'de yaşayan bu kadın, pazardan aldığı sütyeni yıkamadan giyince, neye uğradığını şaşırdı.

2

Göğsündeki keskin sancılara dayanamayan kadın, hastaneye gitti ancak bir antibiyotik verilerek, evine gönderildi.

3

Ancak birkaç gün sonra göğsündeki delikleri görerek, şoke olan kadın hastaneye tekrar gitti ve yıkanmadan giyilen sütyendeki sivrisinek larvalarının, kadının göğsüne yerleştiği ortaya çıktı. Üstelik larvaların yavruları, karınlarını doyurmak için kadının göğsünü içeri doğru yiyordu.

4

Yüzündeki şişliğin sebebi şoke etti

Rus kadın, sol gözünün üzerinde çıkan şişliğe ilk başlarda aldırmadı.

5

Ancak 10 gün sonra dudaklarının şişmesiyle doktora giden genç kadın, hayatının şokunu yaşadı.

6

Doktora başvuran kadının derisinin altından Dirofilaria isimli parazit kurt çıktı.

7

Doktor Natalia Pshenichnaya, parazit kurtun genç kadının yüzüne, sivrisinek ısırığı yüzünden girdiğini söyledi. Sivrisineklerin, köpek ve benzeri hayvanları ısırarak taşıdıkları parazit larvaları, genç kadının kan dolaşımına karıştırdığı ortaya çıktı.

8

Pişmemiş et yüzünden kafasının içinden yumurta çıktı

Beyin cerrahları tarafından ameliyat edilen 46 yaşındaki adamın kafasından çıkan yumurta ve larvaların sebebi ise akıllara durgunluk veren cinsten.

9

Doktorlar, adamın kafasından çıkan yumurta ve larvaların sebebinin, hastanın az pişmiş domuz eti tüketmesinden kaynaklandığını söyledi.

10

5 Senedir yastık kılıfı değiştirmiyordu

En akılalmaz vakalardan biri de, Çin'de 5 senedir yastık kılıfını değiştirmeyen ve odasını havalandırmayan kadının gözlerine yerleşen maytlar.

11

Gözlerindeki batma hissine aldırmayan kadın, en son gözlerini açamayacak duruma gelince, doktora başvurdu ve gözlerindeki mikrobun sebebinin 5 yıldır değiştirmediği yastık kılıfı olduğunu öğrendi.

12

Şapkası kayınca bitleri ortaya çıktı

Bir dönem sosyal medyada, ''Otobüste yanınıza oturan kişiye dikkat edin!'' mesajıyla paylaşılan bu görüntüde, şapkası kayan yolcunun kafasındaki bitler ortaya çıkmıştı.

Yorumlar (4)
ADINIZI YAZIN ANGARA BEBESİ: Haberde yanlışlık var sivrisinek hiç bir zaman durgun suların dışına yumurta bırakmaz, yani sivrisinek larvaları su dışında yaşayamaz, evre şöyledir: Yumurta, larva, kit oluşumu ve en son olarak uçkun hale gelip kanatlarını ıslatmadan su yüzeyinden hareket ederek hayata başlarlar, sözü geçen larvalar karasinek veya başka bir türe ait olmalıdır...
MANYAK MISIN: Tam da yemek yiyodum hay ....
HE HE: Temizlik imandandır
Yeni Medya Elektronik A.Ş