Pınar Altuğ'dan, kıyafeti hakkında çirkin yorum yapan takipçisine sert tepki: Allah belanı versin

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medyada bir takipçisinin yaptığı yorum karşısında çileden çıktı. Altuğ, "Hep aynı kıyafet tarzı başka bir b.. yok" diyen takipçisine " Allah belanı versin! Kendi b...da boğul inşallah" diyerek sert bir şekilde tepki gösterdi.

19 Nisan 2020 Pazar
1

Bir süredir ev karantinasında olan ve bu süre zarfında sosyal medya hesabı üzerinden kızı Su ile birlikte mutfakta hünerlerini sergileyen Pınar Altuğ, yine çirkin yorumların hedefi oldu.

2

Geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan'la düğünlerinde öpüşürken çekilen bir fotoğrafı paylaşan ve eleşitiri alan Altuğ'a bu kez de kıyafet nedeniyle olumsuz yorum geldi.

3

Altuğ, bir sosyal medya kullanıcısının "Zaten hep bir olmayan kalite peşindesin hep aynı kıyfaet tarzı. Giyecek başka bir b... yok zaten. Bir de utanmıyorsunuz y! Meslekdaşınız bugün evladını kaybetti, sen hala daha iyi anne rollündesin. Ne yapsan da oluru yok bu durumun. Utanmazsın, vicdansızsın" yorumu üzerine çileden çıktı.

4

Altuğ, " Allah senin belanı versin! Kendi b... boğul inşallah! Hayatımda ilk defa birine böyle cümleler yazıyorum. Bu mantıkta olan herkes için gönlümün en derinden geçendir. Allah topunuzun belasını versin!" cevabıyla yoruma karşılık verdi.

5

6

7

8

9

Yorumlar (70)
HERHEFİSÖLÜMÜTADACAKTIR: Bela okumak her zaman risklidir. Çünkü geri tepme ihtimali her zaman vardır. İnanmayan bir bilen alime imam sorsun.
MELTEM: Bende saçma sapan şeyler yazıyorsam lütfen yazımı yazıları yayınlamayın insanlara marifetmi sanıyoruz hakareti İnan’ın ayıp ediyoruz.
MELTEM: Bu insanların derdi nedir dogru söylemiş kime ne kıyafınden Hakikaten Virüsten daha beter olmuşuznhiç akıllanmıyoruz olacak şey deyil .
Yeni Medya Elektronik A.Ş