Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Rus modelden skandal koronavirüs paylaşımı: Dünyanın yarısı ölsün

40 yaşındaki ünlü model ve oyuncu Victoria Bonya, sosyal medyada koronavirüs ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle kendini eleştiri oklarının hedefinde buldu. Rus güzelin "Ben, gezegeni kaybetmektense insanlığın yarısını kaybetmeyi tercih ederim" notu büyük tepki çekti.

18 Mart 2020 Çarşamba
1

Model ve oyuncu Victoria Bonya, dünyaya diz çöktüren corona virüsü ile ilgili yaptığı yorum nedeniyle büyük tepki aldı. Binlerce insanın öldüğü virüs yüzünden dünyanın kan ağladığı şu günlerde böyle bir paylaşım binlerce sosyal medya kullanıcısını çileden çıkardı.

2

Bir dönem Playboy güzeliyken daha sonra oyunculuğa adım atan Rus güzel, koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın yok olmasındansa insanlığın yarısının ölmesini istediğini söyledi.

3

2001 yılında "Miss Earth" Güzellik Yarışması'nda Rusya'yı temsil eden Bonya, sosyal medya hesbından şu açıklamayı yaptı:

4

"Üzgünüm ama bunu paylaşmak zorundayım. Hepimizin iyiliği için. Gezegenimiz mahvoldu. Ben, gezegeni kaybetmektense insanlığın yarısını kaybetmeyi tercih ederim."

5

Victoria Bonya, paylaşımı yapar yapmaz büyük tepkilerle karşılaştı. Bonya'nın ifadelerini soykırıma benzetenler oldu.

6

Bir sosyal medya kullanıcısı, "Bence senin sevdiğin biri ya da bir akraban hastalansaydı böyle şeyler söylemezdin" yorumunda bulundu.

7

Victoria Bonya, sosyal medyada yayınladığı videonun büyük tepki çekmesinin ardından görüntüleri sildi. Ardından kendini açıklamaya çalıştığı bir metin paylaştı.

8

Bonya, paylaşımında, "Bit bütün olarak insanoğlu, çevresindeki yer şeyi yiyerek yok eden bir çekirgeden farksız hale geldi." diye yazdı.

9

Victoria, mesajına şöyle devam etti: "Son 50 yıl içerisinde, gezegenimizi daha önce hiçbir neslin yapmadığı kadar öldürdük. Corona virüsü belki bizi biraz sarsar ve kendimize geliriz."

10

Bonya, kimsenin üzülmesini, hastalanmasını ve ölmesini istemediğini söyleyerek mesajını sürdürdü.

11

40 yaşındaki model, sunucu ve oyuncu, corona virüsü krizinin insanlığa hayatın değerin bilmeyi öğrenmesini umduğunu söyledi.

12

Bonya ayrıca doğanın, suyun, nehirlerin, denizlerin, okyanusların, temiz havanın, hayvanların ve gezegenin bize sunduğu her şeyin değerini bilmemiz gerektiğini vurguladı.

13

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (2)
KAMYONCU BAYBARS:Keşke Rus kızlarını bizim Kezbanlarla değiştirebilsek. Bugün otobüste bıyıklı kara gözlü PALa bıyık kaşlı masa kadar kalçaları olan kızların kapattığı koridordan geçip durakta inemedim. Kapıya sığmıyor memleketimin obez kızları
DOGA:Acaba senin anan bacın ne halde yobaz ya.bu cvp sana yeterli bence cahil insanların odasına burasına bakaraktan nasıl nereden geçeceğine kadar yazmışsın Bu Ülkede yasiosun biraz adam ol Memleketimin görgüsüz cahili
0 1
Yeni Medya Elektronik A.Ş