Hafta sonu kaçamağı yapan Beşiktaş'ın yıldızı, yengeyle denizde aşka geldi

Eşi Melissa Satta ve 6 yaşındaki oğlu Maddox ile İtalya'nın Sardunya Adası'na giden Boateng, verilen izni fırsat bilerek yat kiraladı ve denizle güneşin tadını çıkardı. Denizde romantik anlar yaşayan ünlü futbolcu ve eşinin samimi anları objektiflere yansıdı.

29 Haziran 2020 Pazartesi
1

İttifak Holding Konyaspor'u 3-0 yenen Beşiktaş'ta takıma 3 gün izin verilirken, takımın yıldız isimlerinden Kevin-Prince Boateng soluğu İtalya'da aldı.

2

Eşi Melissa Satta ve 6 yaşındaki oğlu Maddox ile İtalya'nın Sardunya Adası'na giden Boateng, verilen izni fırsat bilerek yat kiraladı ve denizle güneşin tadını çıkardı.

3

Boateng'in denize akrobatik şekilde dalması dikkatlerden kaçmazken, eşi Melissa Satta'nın bikinisi ve fiziği de bir hayli konuşuldu.

4

Melissa Satta'nın Sardunyalı olması nedeniyle adayı tercih eden Boateng ailesi, hafta sonunu Satta'nın ailesiyle birlikte geçirdi.

5

Kendilerini serin sulara bırakan ünlü çift bir ara denizde romantik anlar yaşadı.

6

Öte yandan Beşiktaş'ın yengesi bikinili paylaşımlarıyla 4 buçuk milyona yakın takipçisinin yüreğini hoplatıyor.

7

8

9

10

11

12

13

Yorumlar (4)
FENERLİ44: sönmüş yıdız milyonları harcayıp alın adamlar 1 oynasın 3 tatil yapsın CANIM TÜRKİYEM FUTBOLCU MEZARLIĞI resmen hele bir fenerbahçeli olarak en büyük eleştirim de fenerbahçeye bir sürü sönmüş yıldıza yıllardır milyar dolarlar ödendi gelinen nokta malatya sporu 90 1 de 1 golle yen ....yazık o paralara Allah tan korkun.bozuk sisteme bozuk düzene yamayla çözüm bulmaya çalışan akıl fukarası koca koca adamlar yıllardır boş kürek çekeceğinize toptoplayıcı dahil komple takımı değiştirin daha başarılıyd
BASKİLLİ: 3. resimde adam nasıl öyle havada duruyor anlamadım.
SİVASLI İBOCAN: Deniz kadar SARAN ,Güneş kadar RÖTGENLEYEN ne var...
Yeni Medya Elektronik A.Ş