Sigortadan Para Almak İçin Ailesinin Yardımıyla Testereyle Elini Kesti

Slovenya'nın Ljubljana şehrinde 21 yaşındaki bir kadının, sigorta dolandırıcılığı yapmak için, ailesinin yardımıyla elini bileğinden kestiği ortaya çıktı.

12 Mart 2019 Salı
1

Slovenya'da polis, bir kadını sigorta dolandırıcılığı yapmak için, ailesinin de yardımıyla elini bileğinden döner testereyle kesmekle suçladı.

2

21 yaşındaki kadın ve 29 yaşındaki akrabası, dolandırıcılık girişimi suçlamasıyla sekiz yıla kadar hapis cezasına çarptırıldı.

3

Polis, şüphelilerin kısa süre önce kaza sigortası yaptırdığını belirtti. Kadının, poliçeden 400 bin Euro toplu para ile, aylık yaklaşık 3 bin Euro maaş alabileceği belirtildi.

4

Elini dal budarken kesmiş!

Ailenin diğer dört üyesinin de gözaltına alındığı, ancak daha sonra ikisinin serbest bırakıldığı açıklandı. Polis, grubun kadının elini başkent Ljubljana'daki evinde bileğin üzerinden kestiğini aktardı. Akrabalarının, kadını hastaneye götürüp elini dal budarken kestiğini söylediği kaydedildi. Yetkililer, grubun sakatlığın kalıcı olabilmesi için kesilen eli yanlarında getirmediklerini, ancak daha sonra elin zamanında bulunup yerine dikildiğini belirtti.

Yorumlar (5)
MUMMY: Bence hırtlağını kesseydin sigorta daha fazla öderdi,sende kurtulurdun bundan sonra para derdin olmazdı.
ELAZIZLI: Hahahaha anlamayanlara tercüme edeyim, hırlağhırtlek boğaz demek :D
0 0
SİVASLI İBOCAN: Beyni başka yerinde monteli,böylelerine ölüm dahi layık değil,sürünsünler.....
Yeni Medya Elektronik A.Ş