Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Solunum cihazını genç hastaya veren papaz koronavirüsten hayatını kaybetti

Virüsün kendisine bulaştığından habersiz olan 72 yaşındaki koronavirüs hastası papaz Giuseppe Berardelli, cemaatte bulunan bir kişinin verdiği solunum cihazını daha genç bir hastaya verdi. Bir süre sonra durumu ağırlaşan papaz hayatını kaybetti.

24 Mart 2020 Salı
1

İtalya'nın virüstenen en çok etkilenen Lombardiya bölgesindeki Casigno'dan 72 yaşındaki papaz Giuseppe Berardelli, virüs teşhisi konduktan birkaç gün sonra öldü.

2

Nefes almakta zorlanan Papaza cemaatte bulunan bir kişi daha rahat nefes alması için respiratör verdi. Koronanın kendisine bulaştığından haberi olmayan papaz yaşı belirtilmeyen bir gencin virüs kaptığını öğrenince respiratörünü gence verdi.

3

Nefes almakta zorlanan Papaza cemaatte bulunan bir kişi daha rahat nefes alması için solunum cihazı verdi. Koronanın kendisine bulaştığından haberi olmayan papaz yaşı belirtilmeyen bir gencin virüs kaptığını öğrenince solunum cihazını gence verdi.

4

Bir süre sonra durumu kötüleşen papaz hastaneye kaldırıldı. 72 yaşındaki papaz tüm müdahallelere rağmen kurtarılamadı. Şuan italyada 50 papaz virüsten hayatını kaybetti.

5

Papazın solunum cihazını başka bir hastaya verdiği için hayatını kaybettiğinin duyulmasının ardından, cenazesi mezarlığa götürülmek için caddelerden geçerken insanlar balkon ve pencerelerine çıkarak papazı alkışlayıp tabutuna çiçek attılar.

6

İtalyanlar sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada papazın bir iyilik şehidi olduğunu söylediler.

7

8

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (14)
DIYANET:İNSANLARI İSLAMA ISINDIRIN. ALLAH KATINDA HAKİKİ DİN İSLAMDIR. NET. AHİRET HAYATI NE FENADIR. BİR BİLSENİZ
COVİD:İnsanları İslam dinine ısındıracak şeyler yapın o zaman
0 0
.:Vürüs
0 0
MERT:cennetlik adammış
İNAL:allaha şirk koyanlar asla cennete giremez şirkten kastım hırıstıyanlar 3 tanrıya inanırlar isa peygambere haşa allahın oğlu derler
1 0
ÖGRENİN ARTİK:Atalari benim peygamberime zulm etmis ve hala paygamberimize dusman olan insanlara rahmetmi okuyacagiz boyle birsey olurmu.
TANRISAL:Tanrı günahları affetsin papaz...
ADİL:Hocalarimizin fedakarliklari neden görülmez hep hatali olanlar gründende olur Tabaki rahibin yaptiginida takdir ediyoruz
KRAL:Müslüman olmayana rahmet okunmaz
DOĞRUYA DOĞRU:Sayın S: sen açda kitap oku. Müslümana rahmet okunur. Olmayana değil. Toprağı bol olsun diyebilirsin ama asla rahmet okuyamazsın. Beynini kullan diyorsun ama senden başlayalım.
2 6
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
Yeni Medya Elektronik A.Ş