Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha!

Napoli taraftarlarının göğüslerini açması yönündeki tezahüratları sonrası bir anda tekrar gündem olan güzel spiker Diletta Leotta, İtalyan gazeteci Fulvio Collovati'nin eleştiri yağmuruna tutuldu.

21 Şubat 2020 Cuma
1

Napoli taraftarlarının göğüslerini açması yönündeki tezahüratları sonrası bir anda tekrar gündeme oturan güzel spiker Diletta Leotta, bu sefer de yaptığı bir açıklamayla bir tartışmanın fitilini ateşledi.

2

Leotta, "Eğer futbolla ilgileniyorsanız, beni sadece izlemeyin, aynı zamanda dinleyin" diyerek futbolsevelerlere çağrıda bulundu.

3

Bunun üzerine İtalyan gazeteci Fulvio Collovati, "Eğer bir gazeteci stada bu kıyafetlerle giderse, kendisine bakılmayı seviyor demektir. Böyle olunca kimse dinlemez" diyerek tartışma başlattı.

4

Cullovati, daha sonra Leotta ile fotoğrafını paylaştı ve, "Diletta bir gazeteci değil, bu yüzden de profesyonel etik ilkelerine uymak zorunda değil.

5

Fiziksel görüntüsüyle çok şey başardığını söyleyebiliriz." mesajını yolladı ve gerginliği biraz sakinleştirmeye çalıştı.

6

Instagram'da 5 milyondan fazla takipçisi olan Leotta, İtalya'nın en ünlü televizyon spikeri.

7

Leotta, sosyal medyada kendisine olan ilgiyi, "Instagram'da bildirimleri açtığımda uygulama telefonu kitliyor." ifadeleri ile açıklıyor.

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Paylaş
Yorumlar
Yeni Medya Elektronik A.Ş