Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Tecavüz ve cinsel saldırı suçundan 23 yıl ceza alan yapımcı Harvey Weinstein koronavirüse yakalandı

Tecavüz ve cinsel saldırı suçundan 23 yıl hapis cezasına çarptırılan ABD'li film yapımcısı Harvey Weinstein koronavirüse yakalandı. Hastalık belirtileri gösteren Weinstein'a yapılan testin sonucu pozitif çıktı. Yapımcının virüsü hapishanede kaptığı bildirildi.

23 Mart 2020 Pazartesi
1

Özellikle 1990 ve 2000'li yıllarda yapımcılığını üstlendiği filmlerin başarısıyla 'Hollywood'un en etkili ismlerinden birisi' olarak anılan Harvey Weinstein, tecavüz suçundan 23 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. 68 yaşındaki ünlü yapımcı koronavirüse yakalandı.

2

Aralarında Ashley Judd gibi ünlü oyuncuların da bulunduğu 80'den fazla kadın, Weinstein'ın tecavüzüne ya da tacizine maruz kaldığını söylemişti.

3

25 yıla kadar haps istenen 67 yaşındaki Weinstein'in cezası Mart ayı başında açıklanmıştı. Weinstein karar duruşmasına tekerlekli sandalyede getirilmişti.

4

Weinstein'ın avukatları, cezada indirime gidilmesini talep ediyor ve"Amerikalı yapımcıya verilecek beş yılın onun için ömür boyu hapis gibi olacağını" söylüyordu.

5

Davada cezanın açıklanması sonrası, ünlü yapımcıyı cinsel tacizle suçlayan isimler arasında olan oyuncu Mira Sorvino, karar sonrası "Şaşkınlık içinde ve minnettarlık duyarak gözyaşlarına boğulduğunu" söylemişti.

6

Harvey Weinstein, eski asistanı Mimi Haley'e cinsel saldırıda bulunma ve eski oyuncu Jessica Mann'e tecavüz etme suçlamalarını kabul etmemişti.

7

Weinstein'i cinsel istismarla suçlayan en az 80 kadın arasında Uma Thurman, Salma Hayek ve Gwyneth Paltrow gibi ünlü oyuncular da bulunuyor.

8

Salma Hayek

9

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (5)
BUNAK:ÜZÜLDÜM LOO. İDOLDU BENİM İÇÜN
KİBAR ADAM:Adam Hapiste, nasil bulasmus?? Veya bulastirilmismi?? Biraz tuaf ve garip.
YAŞLI KURT:ECNEBİLERE HEÇ ÜZÜLMÜYOM LOO
HUYSUZ ŞİRİN:ÜZÜLDÜM BE.
KADİR TOPUZ:İyi olmuş
Yeni Medya Elektronik A.Ş