Telefonunuzun İnternet Hızı Yavaş mı? Derhal Bu Ayarı Değiştirin

İnternet hızınız sizi deli mi ediyor? iPhone telefonlarda uzun zamandır olan bu özellik sayesinde internet hızınızı ikiye katlayın.

14 Kasım 2018 Çarşamba

Galerinin devamını görmek için tıklayın.


Yorumlar (10)
ESRA: Zaten açıkmış.
NERDEN GELDİN GÖRMEDİM: habere bak mısır patlat
MEHMET: Bedava netim olmadığı süre film izlemiyorum. Bedava net geldimi HD olarak filmi tlfna indiriyorum istediğim zaman izliyorum Daha avantajlıdır.
CENKER: Wi-Fi yardımını açmayın. Evimde Modem 5Ghz bandında, 75mbit hızında sınırsız internet. Düşününki bir anda kesildi ve farketmediniz: Dizi izliyorsunuz, film izliyorsunuz, instagram, facebook takılıyorsunuz. Bir de wi-finizin her zaman çekmediği bir ev köşesinde olduğunuzu düşünün. Sonra oturup ağlamayın mobil paketim bitti, 500 lira fatura geldi diye. Haberi yapan arkadaşın 100GB kotası var herhalde mobilinde.
HEP: Boş muhabbet peşindesiniz
ADINIZI YAZIN: aynen hep acçık kalıyo bu
TYC: ne kadar açıklayıcı, 6. resimde açmı diyosunuz kapatmı tebrikler bu güzel haber için :
EMİN: KÖTÜ BİSEY DEİL BU EVDE TELEFON ÇEKMİYORSA BİRİ ARADIĞINDA WİFİ ÜZERİNDEN ARAMIŞ OLUYOR TELEFONUNUN MEŞGUL OLMUYOR
HAKAN: Ayrıca Wi-fi üzerinden arama ile Wi-Fi yardımı farklı teknolojilerdir. Wi-fi yardımı wi-fi çekmezse hücresel kullanır ve internetini devam ettirir. Wi-fi üzerinden arama ise hücresel hiç çekmediği bir lokasyonda aramayı wi-fi üzerinden yapar
0 0
ADINIZI YAZIN: bu zaten açık bizi yeme
Yeni Medya Elektronik A.Ş