Dünya hapis hayatı yaşarken koronavirüsün kaynağı Vuhan'da hayat normale dönmeye başladı

Binlerce insanın ölümüne sebep olan ve milyonlarca insana hapis hayatı yaşatan ölümcül salgın koronavirüsün ortaya çıktığı Çin'in Vuhan şehrinde, yaklaşık 3 aylık karantinanın ardından hayat normale dönmeye başladı.

8 Nisan 2020 Çarşamba
1

Salgından dolayı tüm dünya hapis hayatı yaşarken koronavirüsün ortaya çıktığı Çin'in Vuhan şehri, yaklaşık 3 aylık karantinanın ardından 'dış dünyaya' açılıyor.

2

Kentin havalimanı, tren istayonları ve karayolları açılırken, bazı fabrikalarda da işbaşı yapıldı. İşte fotoğraflarla 11 milyon nüfuslu "mega kent" Vuhan'da normale dönmeye başlayan yaşam.

3

Kısıtlamaların tamamen kaldırılmadığını ifade eden yetkililer, okulların henüz açılmayacağını, bununla ilgili kararın daha sonra verileceğini belirtti.

4

Çin Ulusal Sağlık Komisyonundan yapılan açıklamada, ülkedeki Kovid-19 vakalarının sayılmaya başlandığı ocak ayından bu yana bugün ilk defa hiçbir ölümün yaşanmadığı bildirilmişti.

5

Vuhan'ın karayolu bağlantılarının açılmasıyla birlikte, özel araçalarıyla kentten çıkmak isteyenler otoyol gişeleri önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

6

7

8

9

10

11

Yorumlar (5)
HAK: Eeeee bunun cezasi kesilmeyecekmi bu kadar insan öldü.
DR.JİVAGO: Hem Suçlu, Hem de Güçlüler !!! Yazıklar Olsun Çin Yemek. Kültürüne Ve Bu Kültürle Yaşayan Çin İnsanına !!! Dünyayı Hasta Ettiler !!!
AAA: Böyle yaşamak güzelmi
Yeni Medya Elektronik A.Ş