Turuncu bikinisiyle dağa çıkan genç milyarder Kylie Jenner manzaraya hayran kaldı: Gerçek olamaz!

Dünyanın en genç milyarderi unvanını başkasına kaptıran Kylie Jenner, arkadaşları ile birlikte Kuzey Amerika'da yer alan Rocky Dağları'na gitti. Turuncu bikinisiyle etrafı keşfe çıkan Jenner, doğal manzara karşısında "Burası gerçek olamaz" diyerek hayranlığını dile getirdi.

12 Temmuz 2020 Pazar
1

Forbes dergisinin sahtecilikle suçladığı, ve en genç milyarder (Self-Made Billionaire) ünvanını Alexandra Andresen'e kaptıran Kylie Jenner, kafasını dağıtmak adına arkadaşlarıyla birlikte seyahate çıktı.

2

Jenner, tatil tercihi ülkesinde kalmaktan yana kullandı ve Kuzey Amerika'da yer alan Rocky Dağları'ndaki kanyonları gezmeyi tercih etti.

3

Sosyal medya paylaşımlarına büyük özen gösteren Jenner, turuncu bikinisiyle Rocky Dağları'nı keşfe çıktı.

4

22 yaşındaki yıldız, kanyonda çekilmiş karelerini takipçileriyle paylaştı ve içlerinden bir tanesine "Burası gerçek olamaz" notunu düştü.

5

Jenner, dünyanın en genç milyarderi unvanını veren Forbes tarafından dolandırıcılık yapmakla suçlanmıştı.

6

Forbes, Kylie Jenner'ın gelir beyanlarında oynama yaptığını öne sürmüş ve adını taşıyan kozmetik şirketinin de söylendiği kadar gelir elde etmediğini belirtmişti.

7

Bunun üzerine Jenner, Twitter hesabından bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

8

"Saygın olduğunu düşündüğüm sitede bir dizi yanlış ifade ve kanıtlanmamış varsayımlar yer alıyor. Size şu anda ne kadar param olduğunu tespit etmekten daha önemli olan 100 farklı şey sıralayabilirim."

9

10

11

12

Yorumlar (20)
BVABA: bakmayın olum kadın obje değil bakmayın töbe töbe :
NEFİSVAR: günah be- zinaya yaklasmayin helak o,lursunuz
HANİ DERLER YA ÖKSÜR: bizim güneydoğu bile daha yeşil.aslına bakarsanız yasadıkları cevre,doğa ve iklim cok kötü.kurban olsunlar bizim ülkemize
Yeni Medya Elektronik A.Ş