Karantinadaki ünlü model Kinsey Wolanski, spor sırasında arkadaşının sırtına çıkıp zıpladı

Geçtiğimiz yıl Liverpool ile Tottenham arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girip dikkat çeken Kinsey Wolanski, karantinada kendini spora verdi. Ünlü isim, spor sırasında arkadaşının sırtına çıkıp zıpladı.

14 Nisan 2020 Salı
1

Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya girerek adını tüm dünyaya duyuran model Kinsey Wolanski, Bahamalar'daki 1 aylık tatilini tamamlayıp Amerika'ya dönmüştü.

2

Dönüş sırasında sınırdaki koronavirüs testine tabi tutulan ve bu anları sosyal medyadan paylaşan Wolanski, evinde de egzersizlerini ihmal etmiyor.

3

Arkadaşının sırtına çıkarak zıplayan Wolanski, takipçilerinin beğenisini kazanan bu anların ardından evinin çevresinde koşu yaparken kameralara yansıdı.

4

Koşusunu bitirdikten sonra açma germe hareketleri yaparak egzersizlerini tamamlayan Wolanski, karantina dönemini sporla değerlendirmeyi sürdürdü.

5

Wolanski, geçen yıl Liverpool ve Tottenham arasındaki Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girmiş ve zorlukla saha dışına alınmıştı.

6

Erkek arkadaşının sahibi olduğu internet sitesinin reklamını yapmak için Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya atlayan Wolanski, bir anda tüm dünyanın gündemine oturmuştu.

7

8

9

10

11

Yorumlar (22)
SERPİL SARMA KUZUSU: kadın bana biraz sapık geldi lan resimlere bakarken özellikle kadın sapık işte desem yeridir
AA: EFSANESİNNNNNN
BENİM OLACAKSIN: Sende istersen eğer hemen tanışalım
Yeni Medya Elektronik A.Ş