Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Ünlü oyuncu koronavirüs yorumu ve duyarsızlığıyla tepki topladı!

High School Musical ile genç yaşta şöhrete kavuşan ABD'li oyuncu Vanessa Hudgens, sosyal medyada 38,5 milyon takipçisine yaptığı canlı yayın sırasında koronavirüs ile ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle büyük tepki aldı.

19 Mart 2020 Perşembe
1

ABD'de koronavirüs kaynaklı vaka sayısı 9 bin 345'e, ölü sayısı ise 150'ye yükseldi. Ülkenin dört bir yanına yayılan virüs nedeniyle hayat durma noktasına geldi. Ancak ABD'li oyuncu Vanessa Hudgens, bu uyarıları pek umursamıyor.

2

Hudgens, 35 milyon takipçisi olan Instagram hesabından yaptığı canlı yayındaki koronavirüs yorumuyla hayranlarını şoke etti.

3

High School Musical ile genç yaşta şöhrete kavuşan Vanessa Hudgens, herkes tarafından çok sevilmişti. Ancak oyuncunun dünyaya kabusu yaşatan koronavirüs yorumlarından sonra bu durum hızla değişti.

4

Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Vanessa Hudgens koronavirüs ile ilgili yorumlarda bulunduğu bir video yayınladı.

5

"Hmmm, Temmuz ayına kadar mı kulağa çok üzücü geliyor. Bu bir virüs, anladım, ona saygı duyuyorum."

6

"Ama aynı zamanda herkesi yakalayacak gibi. Evet, insanlar ölecek, bu korkunç, ama kaçınılmaz mı? "

7

Bu videonun ertesi günü eleştiri yağmuruna tutulan Hudgens, "Bazı yorumlarımın yanlış anlaşıldığını görüyorum" ifadelerini kullanan oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

8

"Çılgın zamanlardan geçiyoruz. Evdeyim ve asla dışarı çıkmıyorum. Siz de evde kalın ve akıl sağlığınızı korumaya özen gösterin. Duruma gereken önemi verin."

9

İşte Vanessa Hudgens'in bazı Instagram paylaşımları...

10

11

12

13

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar
Yeni Medya Elektronik A.Ş