Milyoner YouTuber'a evlilik yaradı! Abone sayısı 100 milyonu aştı

Geçtiğimiz günlerde 8 yıldır birlikte olduğu vlogger Marzia Bisognin ile dünyaevine giren ünlü YouTuber Felix Kjellberg'in YouTube'daki abone sayısı, yalnızca bir hafta içinde 100 milyonu aştı.

28 Ağustos 2019 Çarşamba
1

YouTube'un en çok kazananları arasında yer alan PewDiePie kanalının sahibi Felix Kjellberg, geçtiğimiz günlerde 8 yıllık sevgilisi vlogger Marzia Bisognin ile dünyaevine girmişti.

2

Rüya gibi bir düğünle çiftin fotoğraflarına beğeni ve yorum yağarken, PewDiePie'nin YouTube kanalında yeni bir gelişme yaşandı.

3

Evlilik sonrası, Felix Kjellberg'in YouTube kanalında, gözle görülür bir artış yaşandı. Genç fenomenin abone sayısı 100 milyonu aştı.

4

Kjellberg, YouTube'da 100 milyon abone sayısına ulaşan ilk YouTuber oldu.

5

Instagram'da binlerce takipçisi olan Kjellberg, düğün fotoğraflarıyla ''Evlendik!!! Çok mutluyum. Hayatımı böyle inanılmaz bir kadınla paylaşıyor olduğum için çok şanslıyım." notunu düşmüştü.

6

7

8

9

10

11

Yorumlar (4)
SANANE: Banane
: KRALİYET SAHİBİ : Acun da milleti yarıştırarak para kazandı kanal sahibi oldu. Halen daha yarıştırıyor. Başarıyı tebrik etmek gerekir. Asgari ücretinden şikayetçi isen yaratıcı ol daha fazlasını kazan. Sana aylık gelirimin 80 bin TL olduğunu söylesem küfür edersin di mi İstediğin kadar et çünkü gerçekten kazanıyorum. Başkasının başarını kıskanmak yerine, kendime göre başarı planları yapıyorum.
YOUTÜPÇÜ: Sende yap tutan mı var
Yeni Medya Elektronik A.Ş