Ünlülerden Şaşırtan Pozlar

27 Şubat 2010 Cumartesi
1

Televizyon dünyasının ünlü isimleri, sanat yaşamları boyunca gerek kampanyalara destek vermek gerekse güzelliklerini gözler önüne sermek için bir çok kez objektif karşısına geçti. Verilen pozların bir çoğu şu an hatırlanmasa da, içlerinde akıllardan bir türlü çıkmayanlarda var.... İşte dünden bugüne ünlülerin en şaşırtıcı pozları...

2

ALİŞAN Türkücü Alişan, başrol oynadığı Cennet Mahallesi isimli dizide bu kılığa girmişti.

3

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN Armağan Çağlayan jüri üyeliği yaptığı Popstar Alaturka programının canlı yayınına Sinan Doker imzalı etek giyerek çıktı. Çağlayan kıyafeti için; Dünyaca ünlü isimler etekle programa çıkıyorlar. Ben de kendime yakıştığına inandığım için giydim. Kendine güvenen herkes etek giysin" yorumunu yaptı.

4

ASUMAN KRAUSE İsviçre nin ünlü saat firması Maurice Lacroix , Masterpiece serisi için çıkardığı , Zaman ve Zamansızlık temalı takviminde , ünlü model Asuman Krause yi kullandı. Krause , ünlü ressamların nü tablolarındaki gibi çıplak poz verdi.

5

ATA DEMİRER Şovmen Ata Demirer, topuklu ayakkabı giyerek objektiflere poz verdi.

6

AYDEMİR AKBAŞ Yılların usta sinema oyuncusu Aydemir Akbaş'ın 2004 yılında verdiği bu poz çok konuşulmuştu.

7

BENNU YILDIRIMLAR Yaprak Dökümü'nün Fikret'i Bennu Yıldırımlar, Meme Vakfı'nın düzenlediği kampanya için objektif karşısına geçti.

8

BUKET SAYGI Manken Buket Saygı, Yıldırım Mayruk'un hazırladığı defilede göğüs dekolteli elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti.

9

BURCU KARA Yavuz Bingöl'ün uzatmalı eski sevgilisi Burcu Kara, Hafta Sonu dergisinin organize ettiği kampanya kapsamında objektif karşısına geçti.

10

DEMET EVGAR 'Bir Kadın Bir Erkek'in sempatik oyuncusu Demet Evgar,bu pozuyla bir hayli konuşuldu.

11

DEMET ŞENER Basketbolcu İbrahim Kutluay ile evlendikten sonra podyumlara veda eden Demet Şener, bir dönemin fırtınalar estiren isimlerindendi. Şener, çıktığı defilelerle olduğu kadar verdiği pozlarla da çok konuşuldu

12

EBRU GÜNDEŞ Ünlü sanatçı Ebru Gündeşi Gala dergisi için kucağında bebekle objektif karşısına geçti.

13

FATİH ÜREK Şarkıcı Fatih Ürek, verdiği pozlarla her daim magazin gündemini meşgul etmeyi başardı.

14

HALİT ERGENÇ Binbir Gece dizisi ile şöhretin zirvesine çıkan Halit Ergenç'in, bir zamanlar birçok ünlü sanatçının arkasında dans ettiği ortaya çıktı. 1993 yılında Ajda Pekkan'ın grubunda yer alan Ergenç'in, o yıllarda çekilmiş fotoğraflarını Hafta Sonu buldu.

15

HANDE ATAİZİ Oyuncu Hande Ataizi at üstünde verdiği pozla şöhret kapılarını araladı.

16

KEREMCEM Genç kızların yakın markajda tuttuğu popçu Keremcem, Aile İçi Şiddete Son kampanyası için poz verdi.

17

LEVENT KIRCA Levent Kırca , tiyatro sanatçısı , yönetmenliğini yaptığı Son adlı filmin çekimleri sırasında ilginç görüntüler sergiledi .

18

MARTİN PALERMO Dergilere çıplak poz vermekten çekinmeyen Real Betisli futbolcu Martin Palermo, bir dergi için kadın kıyafetleri giydi ve makyaj yaptı.

19

Hayranlarını şaşırtan bu fotoğraflar nedeniyle, Palermo hakkında gay söylentileri dahi çıkmıştı.

20

MELTEM CUMBUL Oyuncu Meltem Cumbul, kendi ismini taşıyan şov programı için erkek kılığına girdi. Cumbul, saatler süren makyaj sonunda tanınmaz hale geldi.

21

MURAT BOZ Ünlü popçu Murat Boz, InStyle dergisi'nin 'Ünlülerin en seksi halleri' kapsamında poz verdi.

22

NEFİSE KARATAY-MEHMET ALİ ERBİL Elele Dergisi Mehmet Ali Erbil ve Nefise Karatay ın çıplak pozlarını yayınladı.

23

Bu pozlardan sonra Nefise Karatay ve babasının arası açıldı. Öfkeli baba kızını evlatlıktan reddetti

24

NURGÜL YEŞİLÇAY Asmalı Konak dizisi ile yıldızı bir anda parlayan Nurgül Yaşilçay, fotoğrafçı Muammer Yanmaz'ın ilginç mimikler konsepti dahilinde poz verdi. Fotoğrafları da Tayyare Kültür Merkezi'nde sergilendi.

25

NURSELİ İDİZ Edirne Erikli Festivali'nde "Cumhuriyet Kadınları" defilesiyle start alan projede Atatürk'ü canlandıran Nurseli İdiz, Maslak'taki Planet Ajans'ta Faruk Saraç'ın hazırladığı kostümle objektif karşısına geçti.

26

PETEK DİNÇÖZ Petek Dinçöz'ün 14 yaşındayken çektirdiği bu poz magazin gündeminde bomba etkisi yaptı. Basına sızan fotoğraf yüzünden Dinçöz ve sevgilisi Can Tanrıyar ayrılma noktasına geldi.

27

SARP APAK - GÜRGEN ÖZ Yeni neslin gözde isimlerinden Sarp apak ve Gürgen Öz, başrol oynadıkları Plajda filminde kadın kılığına girdiler.

28

SEDA SAYAN Kadın programlarının vazgeçilmez ismi Seda Sayan, verdiği pozlarla camiadaki iddiasını ortaya koyuyor.

29

SEMA ŞİMŞEK Şimdilerde Burak Hakkı ile mutlu bir evliliği olan bir çocuk annesi Sema Şimşek, Donna Karan'ın kurduğu Beauty Company'nin piyasaya sürdüğü iki kadın ve iki erkek kokusunun tanıtımı için soyundu.

30

SEVDA DEMİREL Hande Ataizi'ne canlı yayında attığı tokat ile gündemi uzun süre meşgul eden ve sonra sessizliğe bürünen Sevda Demirel, başörtülü olarak fotoğraf çektirdi.

31

Demirel'in, çekim sırasında kullandığı mimikler bir hayli ilginçti.

32

SİBEL CAN Geçtiğimiz günlerde ikinci eşi Sulhi aksüt ile yollarını ayırma kararı alan Sibel Can, gençlik yıllarında bir çok dergiye poz verdi.

33

Sibel Can'ın dansözlük yaptığı yıllardan kalma bir fotoğraf.

34

TUBA BÜYÜKÜSTÜN Televizyon ekranlarının vazgeçilmez ismi Tuba Büyüküstün de Meme Vakfı'nın düzenlediği kampanya için poz verenlerden...

35

TUĞBA EKİNCİ Tuğba Ekinci, AIDs e karşı kamuoyunu bilinçlendirmek için yürütülen projeye, bu pozla destek verdi.

36

TUĞBA ÖZAY Manken Tuğba Özay, fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül'ün çektiği 114 fotoğraftan oluşan albümünü piyasaya sürmüştü. Albümün en iddialı karesi ise bir hamamda, göbek taşı üzerinde çekilmiş olandı.

37

TÜRKAN ŞORAY Yeşilçam'ın Sultan'ı Türkan Şoray her nekadar sinemada kurallarının olduğunu söylese de gençlik yıllarında iddialı pozlara imza attı.

38

Türkan Şoray'ın 1962 yılında Karnaval Dergisi'ne verdiği bu poz çok konuşulmuştu.

39

ZEKİ MÜREN Türk Sanat Müziğinin güçlü isimlerinden Zeki Müren, sahne şovlarında giydiği kıyafetlerle hala hafızalarda.

40

ÖZCAN DENİZ Şarkıcı Özcan Deniz, gündemi uzun süre meşgul eden imajını ölümsüzleştirdi ve Gala dergisine poz verdi.

41

ÖZLEM CONKER Sensiz Olmuyor adlı dizide çirkin bir kadını canlandıran Özlem Conker, makyajlı hali ile objektiflere gülümsedi.

42

İPEK TENOLCAY Eski manken İpek Tenolcay, rol aldığı dizilerin yanı sıra destek verdiği kampanyalarla da adından söz ettiriyor..

43

ŞENAY AKAY Best Model Of The World birincisi manken Şenay Akay, sansasyonlu evliliğini sonlandırdıktan sonra dergilere verdiği pozlarla adından söz ettirdi.

Yeni Medya Elektronik A.Ş