Virüsün binlerce can aldığı İtalya'da hayat normale dönmeye başladı! Milyonlarca insan iş yerlerine akın etti

Son olarak günlük ölüm sayısı 174'e düşen İtalya'da iki aydan sonra Kovid-19 önlemlerinin gevşetilmesiyle bugün yaklaşık 4.5 milyon insan iş yerlerine akın etti.

4 Mayıs 2020 Pazartesi
1

Avrupa'nın virüsten en çok etkilenen ve ölü sayısının 28 bini bulduğu İtalya'da önlemlerin gevşetildiği ilk gün halk iş yerlerine koştu.

2

İnsanlar toplu taşıma araçlarını ve kendi arabaları ile caddeleri tıklım tıklım doldurmalarına rağmen, trafiğin virüsün henüz ortaya çıkmadığı Şubat ayına oranla daha az olduğu dikkatlerden kaçmadı.

3

Hükümet bazı fabrikalara üretime geçme izni verirken inşaat işçileri yarı bıraktıkları işlerini tamamlamak için inşaat alanlarına akın ettiler.

4

Düğün ve organizasyon şirketi sahibi olan Gianluca Martucci, tekrar iş yerinin açılmasından sonra büyük bir mutluluk duyduğunu tekrar işe dönmenin harika bir şey olduğunu ama dünyanın tamamen değiştiğini söyledi.

5

Hükümetin parkların tekrar açılmasına izin vermesinden sonra insanlar yakınları ile tekrar bir araya geldiler ama sosyal mesafe kuralı halka sürekli hatırlatıldı.

6

Restoran, bar, cinema ve ıokul gibi yerler kapalı kalmaya devam edecek.

7

8

9

10

Yorumlar (6)
GURBETCİ: 2 hafta sonra ikinci dalga gelince, aglamasinlar. Koronoya yakalanan ve iyilesen kisiler, disari cikma ve calisma izni alsin. Dun bilim adamlari aciklama yapti. Bir insan koranadan iyilesirse ozaman imun oluyormus, yani birdaha hastalanamiyor.
AŞI BULUNMADI HALA: ya 2. Büyük dalga gelirse diye endişeliyim ben.aşı bulunmadı hala lütfen insanlar gevsemesin aşı bulunmayana kadar dünya zor düzelir.
İLAÇ BULUNMALI: Aşı önlemede etkilidir.Tedavi yöntemi bulunmadığı sürece bu hastalık sıkıntı
0 0
Yeni Medya Elektronik A.Ş