Yasak Elma'nın Zeynep'inin Eski Halini Görenler Tanıyamıyor

Fox'un Yasak Elma dizisinde Zeynep rolüyle tanınan güzel oyuncu Sevda Erginci'nin şöhretle gelen değişimini gören şaşırıyor.

24 Aralık 2018 Pazartesi
1

Yasak Elma dizisi ile yıldızı iyice parlayan genç yetenek Sevda Erginci'nin eski hali sosyal medyanın konusu oldu.

2

2012 yılında oyunculuk hayatına başlayan Sevda Erginci ile şimdi hali arasındaki farkı görenler ise şaştı kaldı. Dişleri, kilolu hali ve kaşları ile dikkat çeken Sevda Erginci'nin eski halini görenler 'resmen evrim geçirmiş' demekten kendini alamıyor.

3

Fox TV'nin yayınlandığı dönemlerde çok konuşulan dizisi Karagül'deki Ayşe rolüyle de dikkat çeken Sevda Erginci'nin süreç içerisinde geldiği nokta büyük başarı hikayesi.

4

Karagül'de dikkat çeken Erginci, Ver Elini Aşk dizisi ile gönülleri fethetti ve şimdi de Yasak Elma ile yine kendisine hayran bırakıyor.

5

SEVDA ERGİNCİ KİMDİR?

Şimdilerde güzelliği ile konuşulan Sevda Erginci, Sevda Erginci 3 Ekim 1993 yılında İstanbul'da doğdu. 24 yaşında, Terazi burcu.

6

İLK DİZİSİ: KOYU KIRMIZI

Sevda Erginci'nin ilk dizisi 2012 yılında Ozan Güven ve Özgü Namal'la başrolünü paylaştığı Koyu Kırmızı dizisi oldu. O dizide Ayşe karakterine hayat verdi.

7

AİLESİ İLE ARASI NASIL

Ailesi Sevda Erginci'yi her konuda özgür bırakmış, o da bir kısıtlama olmadığı için onların razı gelmediği şeylere yönelmemiş. Babası diziyi izleyip onu çok sert eleştiriyormuş, o da kızıyormuş başta ama sonra birçok şeyi düzeltmesine sebep olduğunu anlamış.

8

YER ALDIĞI YAPIMLAR

İlk dizisi Koyu Kırmızı'dan sonra 2012'de Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı Osmanlı Devleti'nin son zamanlarını anlatan Veda dizisinde Lamia karakterini canlandırdı, Daha sonra asıl fark edildiği dizi Karagül'de Ayşe'yi canlandıran Sevda Erginci bir de Türkan Şoray'ın yönetmenliğini yaptığı Uzaklarda Arama adlı sinema filminde rol aldı.

Yorumlar (35)
ADINIZI YAZIN: BU HABERLERLE İLGİLİ YORUMUNUZU YAZIN.
KOCA KURT: bu diziyi miilet güzel kızlar sonrada bacaklar için izliyor kimse kimse kandırmasın bir zamanlar dallas bardı aynı o filme benziyor
E: Fazla bi değişiklik Yok
Yeni Medya Elektronik A.Ş