Yeşilçam'ın efsane güzeli Gülşen Bubikoğlu sosyal medyaya damga vurdu

Yeşilçam'ın tartışmasız en güzel kadınlarından biri olan Gülşen Bubikoğlu, dün akşam sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu. Hayranlarının Twitter'da adına hashtag açtığı efsane oyuncu, iltifat dolu yorumlarla tekrar gündeme geldi.

4 Mayıs 2020 Pazartesi
1

Karantina sürecinde eski Türk filmlerinin yeniden yayınlanmasıyla 'Türk sinemasının gelmiş geçmiş en güzel kadını kim' tartışması yeniden alevlendi. Gülşen Bubikoğlu hayranları tartışmayı çok uzatmadan güzel oyuncuyu Twitter'da gündem yaptı.

2

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli Gülşen Bubikoğlu eskimeyen güzelliği ile hala hayranlarının dikkatini çekiyor.

3

Karantina sürecinde sık sık "evde kal" mesajı veren Gülşen Bubikoğlu sosyal medya hesabından doğa fotoğrafları paylaşmayı da ihmal etmiyor.

4

Yeşilçam'ın neredeyse sosyal medyada güzelliği ile en çok gündeme gelen oyuncusu Gülşen Bubikoğlu.

5

Ünlü yapımcı Türker İnanoğlu ile evli olan Gülşen Bubikoğlu, bir süredir ABD'de yaşayan kızı Zeynep'in yanında.

6

Türk sinemasının 'altın çağına' damgasını vuran Gülşen Bubikoğlu, uzun süredir kameraların uzağında sakin bir hayat sürüyor.

7

Gülşen Bubikoğu kimdir?

Gülşen Bubikoğlu, 5 Aralık 1954 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Fatih Kız Lisesi'nde eğitimini tamamlayan Gülşen Bubikoğlu, L.C.C. Kültür Merkezi'nde bir yıl lisan, mankenlik ve dans eğitimi aldı.

8

1973 yılında "SES" sinema dergisinin açmış olduğu yarışma ile sinemayla tanıştı. "Yaban" filmi ile ilk başrolünü oynadı.

9

1974 yılında Türker İnanoğlu ile evlendi. 1977 yılında kızı, Zeynep İnanoğlu doğdu. Efsane güzelin başrolünde oynadığı filmler çok sevildi ve büyük gişe başarıları yakaladı.

10

İşte Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinin hafızalara kazınan fotoğrafları;

11

12

13

14

15

Yorumlar (65)
AH NEREDE VAH NEREDE: nerde bıraktım vuslatı acaba
SELO: Bence güzelliği kadar,huyu suyuda güzel.
VATANDAŞ: gülşen hanım hiç degişmemişsiniz maşallah eskisi gibi hala güzelsiniz.
Yeni Medya Elektronik A.Ş