Yolda yürürken ayağına takılan çamur parçası sayesinde köşeyi döndü

Yolda yürürken çamur parçasına takılan adam, çamurun içindeki parlak cisimleri merak etti. Evine getirdiği parçayı temizlemeye başlayınca gözlerine inanamadı. İçinden çıkan taşlar adamı bir anda milyoner etti.

25 Haziran 2020 Perşembe
1

Zengin olmak şüpphesiz her insanın hayali, ancak bunun yolda yürürken ayağınıza takılan bir çamur sayesinde olduğunu düşünün. İşte böyle ilginç olayla bir adam bu sayede zengin oldu.

2

Yolda yürürken çamur parçasına takılan adam çamurun içindeki parlak cisimleri merak etti. Evini getirdiği parçayı temizlemeye başlayınca gözlerine inanamadı. İçinden çıkan taşlar adeta adamı bir anda milyoner etti.

3

Yolda bulduğu çamur parçasını eve getiren bu adam bir tuhaflık olduğunu fark etti ve hemen işe koyuldu.

4

Çamuru tazyikli su ile temizlemeye başlayan adam gördüğü karşısında şoke oldu.

5

Çünkü çamuru temizledikçe içinde parlayan taşlar olduğunu gördü. Merakı ve heyecanı daha da artan adam tüm çamuru temizlendiğinde ise, bunun büyük bir kristal taş olduğunu keşfetti. Şanlı adam tesadüfen ayağına takılan çamur sayesinde köşeyi döndü.

6

Avustralya'da aracıyla ilerlerken tuvalet ihtiyacını gidermek için bir yerde duran bir Clifford Coulthard adlı bir kişi, bulduklarıyla şoke oldu.

7

Söz konusu alanın Avustralya'daki en eski Aborjin yerleşim alanı olduğu belirtildi.

8

Avustralya'da Flinders Ranges sıradağının bulunduğu ve Warrantyi olarak bilinen bir bölgede tuvalet ihtiyacını gidermek için bir yer arayan Clifford Coulthard, Aborjinlere ait eski bir yerleşim alanına denk geldi.

9

Adelaide kentinin 550 kilometre kuzeyinde bulunan 49 bin yıllık sığınağın, en eski Aborjin yerleşim alanı olduğu belirtildi. Bu keşif ayrıca insanların 'megafauna' olarak bilinen büyük veya dev hayvanlarla ilişkisinin varlığına dair ilk güvenilir kanıt da oldu.

10

Konuyla ilgili ABC'ye konuşan ve araçtaki isimlerden arkeolog Giless Hamm "Doğa çağırdı ve Cliff yürüyüp bu inanılmaz sanat eserini keşfetti.

11

Tuvalet ararken Avusturya tarihinin en önemli bölgelerinden birini buldu" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (10)
ARİF GSLİ: Herkeste bi zengin olma merakı. Zenginlik fayda getircekmide istiyonuz. Hiçbi mutluluk bedava değildir
NANA: ayağı takılmış, hırsız define avcısı
MANUEL: Heee biz de yedik !
Yeni Medya Elektronik A.Ş