Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

Zalim İstanbul'da baldız krizi sosyal medyanın tepkisini çekti

Zalim İstanbul'un son bölümünde dizideki karakter Ceren'in, ablasının eşi Cenk'ten çocuk yapması sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu. Kullanıcılar dizinin senaristini ve yapımcılarını çarpık ilişkiyi normalleştirdikleri gerekçesiyle eleştiri yağmuruna tuttular.

25 Mart 2020 Çarşamba
1

Kanal D'nin iddialı dizileri arasında olan Zalim İstanbul pazartesi günü 36. son bölümü ile ekrana geldi. Özellikle son bölümleriyle izleyiciden sık sık eleştiri alan dizinin dün akşamki bölümü ise pes dedirtti.

2

3 çocuklu Seher'in hikayesi olarak başlayan dizi ilk bölümlerine aile dizisi olarak başlasa da ilerleyen bölümlerde işler karışmaya ve aile içinde yasak aşklar yaşanmaya başladı.

3

Durum öyle bir hal aldı ki dizide eniştesinden çocuk yapan baldız konusu bile işlenmeye başlandı.

4

Dizinin senaryosunun iki kız kardeşin birbirlerinin eşlerine olan yasak aşkın üzerine kurulması ve ortada babası gizlenen bir bebeğin olması izleyiciyi iyice rahatsız etmeye başladı.

5

Dizinin dün akşamki bölümünde ise işler çığırından çıktı. Ceren'in ablasının eşi Cenk'ten çocuk yapması ve tüm gerçeklerin ortaya çıkmasından sonra tek suçlu olarak Ceren'in gösterilmesi. Cenk'in kahraman gibi aklanarak gösterilmesi özellikle kadın seyirciyi isyan ettirdi.

6

Zalim İstanbul'un son bölümünde neler oldu?

23 Mart 2020 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 36. Bölümünde Ceren, bebeğine kavuşmanın mutluluğunu yaşdı; fakat, Agah'ın kritik hamlesi ile neye uğradığını şaşırdı! Cemre ve Nedim, Başak ile bebeği Oya'nın elinden kurtarmayı başardı.

7

Karakola götürülen Oya tutuklanırken, onunla işbirliği yapan doktor tüm gerçeği Cemre ve Nedim'e anlattı. Bebeğin Ceren'e ait olduğunu öğrenen Cemre ve Nedim büyük şaşkınlık yaşadı.

8

Bu durumu Başak ile konuşmak istedikleri sırada Ceren onları duydu. Bebeğinin peşine düşen Ceren, Başak'ın köşkten kaçırmasıyla şoke oldu.

9

Agah'ın çabaları ile bebek köşke dönerken, olaylar Ceren'in tersine işlemeye başladı. Agah, bebeği ve kendi durumunu kullanan Ceren'e büyük bir ders verdi.

10

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (26)
BELLY:Zina ve zulum artikc zelzeleler artarmis virus sayesinde dizi cekip zina ahlaksizlik edemiyorlar iyi yonu bu yani cocuklari biraz olsun ahlaksiz dizilerden uzak kalinabilinir aldatmalar bosanmalar bunlar yuzunden artiyor
ZİRAT:yazık çok yazık retük göreve davet,bu ve bunun gibi terbiyesiz diziler yüzünden neler geliyor ,
AYBERK SOYLU:Sadece bu mu geçen gün 10 dk izledim. Tiksindim .Yeni dizi var adı Baraj. Evli adamın karısı ,yakışıklı gence musallat. 45 yaşındaki diğer jönde 20’lik kıza hasta. Allah cezanızı versin. Kim çekiyor bunları Hiç mi vicdan yok Hepsi berbat , hepsi korkunç şeyler. İzlediğim iki dizi var. Bir Mucize doktor, diğeri de Hekimoğlu.
HAKAN:Fenomen mi? Allah belanızı versin. Hatta veriyorda.... Virus bahane, yapımcısından oyuncusuna. Yayıncı kuruluşundan bunları destekleyenler, hepiniz geberin.
EDEP:Burda söylenecek tek bir şey var. r tük’ü göreve davet ediyorum.
ZİYAA:Tv kanalı kapatılsın.Bu rezalete imza atanlar sınırdışı edilsin.
AVNİ:tamam
3 9
SANCEZ:Yok deve
10 5
KONOK22:merhaba
3 2
BUNAK:MAHMUT BANAMI DEDİN LOO
2 2
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
Yeni Medya Elektronik A.Ş